Honaz’a terminal yapılıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Honaz’a terminal yapılıyor

Honaz’a terminal yapılıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Sarayköy’ün ardından Honaz’ı da modern bir terminal binasına kavuşturuyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Sözümüzü yerine getirmenin mutluğunu yaşıyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Temmuz 2017 Salı, 13:19

Denizli Büyükşehir Belediyesi Sarayköy’ün ardından Honaz’da da benzer bir projeye imza atarak, ilçeye kazandıracağı modern otobüs terminalinin yapımına başladı.

Hafriyat işlemleri ve beton dökümü tamamlanan proje bodrum ve zemin kat olmak üzere iki kattan oluşacak. İnşaat alanı 2.100 metrekare olarak planlanan terminal tamamlandığında, zemin katta 10 adet iş yeri ve kafeterya ile diğer tesisler bulunacak. Bodrum katta ise sığınak, yemekhane, personel odaları, mutfak, kafeterya, 6 adet iş yeri, depo, otobüs park alanı ve mescit yer alıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı hızla devam eden Honaz Otobüs Terminali tamamlandığında, Honaz’ın modern bir tesise kavuşacağı belirtilirken, bölge cazibe merkezi olacak.

“HONAZ DAHA GÜZEL OLACAK”
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi Honaz’da da yatırımların devam ettiğini belirterek, “Honaz’da vatandaşlarımıza modern bir otogar sözü vermiştik. Şimdi o sözümüzü yerine getirmenin mutluğunu yaşıyoruz” dedi.

Daha önce Sarayköy’e modern bir otogar kazandırdıklarını ifade eden Başkan Osman Zolan, “Honaz’a da kısa sürede yeni ve modern bir terminal kazandıracağız. İhtiyaç olan tüm ilçelerimizde yatırımlarımız sürecek. Biz vatandaşlarımızın mutlu ve huzurlu olmasını istiyoruz. Bunun için yola çıktık ve bunun için gece gündüz çalışıyoruz. İnşallah Honaz daha güzel olacak. Yeter ki birlik beraberliğimiz daim olsun” diye konuştu.

Yorumlar

sevgi   -  Bağlantı 26 Temmuz 2017, 11:56

Ellere varda bize yoğmii ağam bizede yapsana bi terminal

sevgi   -  Bağlantı 26 Temmuz 2017, 10:55

%50-60 oranında iktidar partisine oy çıkmış bir ilçe olan KALE ilçesinide hatırlamalarını bekliyoruz. üniversite binası 3 senede kaba inşaatı anca bitti nerdeyse çürümeye başladı. bu sadece bir örnek.
KESER DÖNER SAP DÖNER GÜN GELİR HESAP DÖNER…

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı