REKLAMI GEÇ

Evde yalnız yaşayan yaşlı adam ölü bulundu

Evde yalnız yaşayan yaşlı adam ölü bulundu

Honaz’ın Kocabaş Mahallesi’nde evinde yalnız yaşayan İsmail Koldemir, ölü olarak bulundu. Tahmini 10 gün önce öldüğü belirtilen Koldemir’in cesedi otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nin morguna kaldırıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Mayıs 2019 Pazar, 14:28

Honaz’ın Kocabaş Mahallesi’nde 2 yıl önce eşini kaybettikten sonra yalnız yaşamaya başlayan İsmail Koldemir, evinde ölü olarak bulundu. Tanınmaz halde olan ve yaklaşık 10 gün önce hayatını kaybettiği düşünülen Koldemir’in cesedi, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

70 yaşlarında olan ve 2 yıl önce eşini kaybettikten sonra yalnız yaşamaya başlayan İsmail Koldemir’in 5 çocuğu var. İsmail Koldemir’in hayatını kaybettiği mahallede uzun süre görülmemesi üzerine komşularının şüphelenmesi ve evine gidip kapıyı çalmalarıyla ortaya çıktı. Uzun süre çalınan kapıya cevap verilmemesi üzerine merdivenle pencereden bakan komşuları Koldemir’ın tanınmaz haldeki cansız bedenini gördüler. Bunun üzerine hemen jandarmaya haber verildi ve güvenlik güçleriyle birlikte sağlık ekipleri de olay mahaline geldi.

Kapı açılıp içeriye girildiğinde ise görevliler korkunç manzara ile karşı karşıya kaldı. Evinde yalnız olan İsmail Koldemir’in tanınmaz haldeki cesedinin durumu, onun yaklaşık olarak 10 gün ya da daha fazla bir süre önce öldüğü tahmine neden oldu. Koldemir’in cesedi otopsi ile ölüm nedeninin tam olarak belirlenebilmesi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nin morguna kaldırıldı. Olayla ilgili ise güvenlik güçleri soruşturma başlattı.

Yorumlar

musa bobur   -  Bağlantı 26 Mayıs 2019, 14:58

allah rahmet eylesin

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı