REKLAMI GEÇ

Denizli Valisi Hasan Karahan Honaz Tüneli’nde inceleme yaptı

Denizli Valisi Hasan Karahan Honaz Tüneli’nde inceleme yaptı

Valimiz Hasan Karahan Denizli’yi İzmir, Aydın, Muğla ve Antalya illerine bağlayacak çevre yolu üzerinde bulunan Honaz Tüneli’nde inceleme yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Temmuz 2019 Perşembe, 17:30

Denizli Valisi Hasan Karahan yapımı devam eden Honaz Tüneli’nde inceleme yaptı. İncelemede Vali Karahan’a Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü Kontrol Şefi Devrim Günak ve Karayolları Denizli Şube Şefi Sait Arıduman eşlik etti.

Tünel inşaatındaki inceleme sırasaında Vali Hasan Karahan’ı bilgilendiren Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü Kontrol Şefi Devrim Günak, kazı çalışmalarında sol tüpte 2 bin 537 metre, sağ tüpte ise 2 bin 285 metre olmak üzere toplamda 4bin 822 metre ilerleme sağladıklarını ve kalan tünel uzunluğunun ise toplamda 244 metre olduğunu kaydetti. Günak, Honaz Tünelindeki kazı çalışmalarının yüzde 95,2’sinin tamamlandığını, nihai iç kaplama betonunda da yüzde 41’inin tamamlandığını belirtti.

Valimiz Hasan Karahan Tüneldeki incelemelerinin ardından tünelde çalışan işçilerle bir süre sohbet etti ve kazı çalışmalarının tamamının bittiği sol tüpten araç ile geçiş yaptı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı