Sevgilisi terk edince intihar için Honaz Kalesi’ne çıktı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sevgilisi terk edince intihar için Honaz Kalesi’ne çıktı

Sevgilisi terk edince intihar için Honaz Kalesi’ne çıktı

Honaz’da, sevgilisi tarafından terk edilen genç, intihar etmek için metrelerce yüksekteki kaleye çıktı. “Ya barışır ya da atlarım” diyen Gökhan K. (22), sevgilisiyle telefonla görüşüp affedildiğini öğrenince eyleminden vazgeçti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Haziran 2015 Pazar, 13:33

İrfan ÇAM/HONAZ (Denizli), (DHA) 

Honaz’da bugün hareketli dakikalar yaşandı. Honaz Dağı’nın eteğindeki kaleye bakanlar, bir kişinin duvardan aşağıya sallandığını görüp, hemen polise haber verdi. Olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Emniyet görevlilerinden yanına yaklaşmamalarını isteyen genç, sevgilisinin kendisini terk ettiğini, barışmamayı kabul ememesi durumunda aşağıya atlayacağını söyledi. Bir taraftan Gökhan K.’yı iknaya çalışan polis, diğer yandan kız arkadaşını telefonla aradı. Sevgilisinin affettiğini söylemesiyle de eyleminden vazgeçti.

ANOS

İntihar eyleminden vazgeçirilen Gökhan K. daha sonra polis tarafından sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Honaz Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı