REKLAMI GEÇ

Honaz Belediyesi’ne yeni iş makinesi

Honaz Belediyesi’ne yeni iş makinesi

Honaz Belediyesi, araç filosuna yeni bir iş makinesi daha ekledi, ilçedeki üstyapı ve yol çalışmalarında kullanılmak üzere son teknoloji yerli üretim ekskavatör satın aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Ocak 2021 Çarşamba, 12:31

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, belediye araç parkına yeni bir iş makinesi daha ekledi. Geçtiğimiz yıl iki eski kamyonu ve kamyoneti çöp toplama araçlarına dönüştürerek yaklaşık 500 bin TL tasarruf sağlayan Honaz Belediyesi, araç parkını genişletmeye devam ediyor.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ilçeye bağlı mahallelerde özellikle üst yapı çalışmalarına ağırlık verildiğini belirterek, “Pandemi sürecinin tüm kurum ve kuruluşları etkilediği zor dönemlerde bulunuyoruz. Bizler bu sıkıntılı zamanlarda hem vatandaşlarımıza en iyi ve eksiksiz hizmeti götürmek için çabalıyor hem de borçlanmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Honaz Belediyesi olarak hiç bir resmi ve özel kuruluşa borcumuz bulunmamaktadır. Belediyemizin imkânları ile satın aldığımız son teknoloji ürünü yerli üretim ekskavatörü de araç envanterimize ekledik. İlçemizde gerek mevcut yolların bakımı ve gerekse alt yapısı tamamlanan bölgelerde asfaltlama ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Bu kapsamda araçlar çok önemli. Bir yandan ekipmanlarımızı güçlendiriyoruz diğer yandan da üst yapı çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bizim sorumluluk alanımızdaki cadde ve sokaklarda yoğun çalışmalarımız oldukça yoğun. İnşallah bu çalışmaların sonucunda daha yaşanabilir bir Honaz hepimizin olacak. Ben şimdiden iş makinemizin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı