REKLAMI GEÇ

Honaz’da sıcak asfalt çalışması sürüyor

Honaz’da sıcak asfalt çalışması sürüyor

Honaz Belediyesi ekipleri, Yaş Sebze Meyve Alım Merkezi çevresinin sıcak asfalt çalışmasını tamamladı. Asfaltlamanın ardından bölge farklı bir görünüme kavuştu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Temmuz 2020 Pazartesi, 13:38

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ilçenin daha güzel görünüme kavuşması için yol yapım ve sıcak asfalt çalışmalarına hız verdiklerini söyledi.

Bir yıllık başkanlık süresince güzel işlere imza attıklarını belirten Başkan Kepenek; “Vatandaşa verdiğimiz sözleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Honaz Belediyesi Yaş Sebze Meyve Alım Merkezi çevresinin sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Özellikle hasat döneminde çiftçilerimizin sıkça kullandığı bu güzergâhın sıcak asfalt kaplanması, Hal Esnafını ve çiftçilerimizi oldukça memnun etti” dedi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Kepenek, kısa sürede güzel işler gerçekleştirdiklerinin altını çizdi.

Kepenek, “Bizim için güzel bir gün. Çünkü vatandaşın sorunlarını tek tek çözmek için söz verdiğimiz gibi yerine getirmeye çalışıyoruz. Yaş Sebze Meyve Alım Merkezi çevresinin de sıcak asfalt çalışmasını kısa sürede tamamlayarak yol çizgilerini de çizdik. Bu bölge özellikle çiftçilerimizin ve hal esnafının yoğunlukla kullandığı bir yer. Ürünlerini hasat eden çiftçilerimiz ve çeşitli illere sevkiyat yapan yaş Sebze Meyve Alım Merkezi Esnaflarımız yolların daha kullanışlı olması ile oldukça rahat ettiler. Burası aynı zamanda Yerel Tohum Merkezimiz Sera ve Uygulama Alanı’nın da olduğu kısım. Burayı ziyarete gelen vatandaşlarımızda ulaşım konusunda sıkıntı yaşamayacaklar“ diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı