REKLAMI GEÇ

Soyer’den Honazlı üreticilere destek sözü

Soyer’den Honazlı üreticilere destek sözü

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret etti, Kepenek Honaz kirazı hediye etti, Soyer Honazlı üreticilerin başta kiraz olmak üzere ürünlerinin değerlendirilmesi konusunda destek sözü verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Haziran 2020 Çarşamba, 10:44

Honaz kirazının tanıtımının yapılması ve üreticilerin mağdur olmaması için yoğun çaba harcayan Kepenek, ilk olarak Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya’yı ziyaret etti, kiraz sundu.

Daha sonra İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne geçen Başkan Kepenek, Tunç Soyer’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Honaz kirazının önemi üzerinde durulurken, Başkan Kepenek, Tunç Soyer’den kiraz başta olmak üzere tarımsal ürünlerin değerlendirilmesi noktasında destek istedi.

Tunç Soyer, Honaz’a geldiğinde verdiği destek sözünün arkasında olduğunu belirterek, “Honaz’da 2 Haziran’da demokrasi şöleni yaşandı ve halkımızın büyük takdiri ile Başkanımız kazandı. Bizler de güzel ilçemize geldiğimizde üreticilerimize destek sözü vermiştik. Biz bu sözümüzün arkasındayız. Kiraz başta olmak üzere tarım ürünlerinin değerlendirilmesi noktasında çalışma içindeyiz. Honazlı vatandaşlarıma selamlarımı iletiyorum” dedi.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ise, “İzmir gibi ülkemizin en önemli şehirlerinden birinin bizlere vereceği destek çok önemli. Bu konuda Sayın Tunç Soyer başkanımla görüşmelerimiz çok güzel geçti. Kiraz başta olmak üzere tarımsal ürünlerin değerlendirilmesi konusunda mutabık kaldık. İlerleyen süreçte gereken adımlar da atılacak. Ben Tunç Soyer başkanıma ilgisi ve desteği için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

Kazım Dalarslan   -  Bağlantı 3 Haziran 2020, 15:55

Karşı çıkan mücadele eden ve iptal edilmesi için müdahele veren herkese sonsuz teşekkürler

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı