Kale’de suç makinesi tarlada çalışırken yakalandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kale’de suç makinesi tarlada çalışırken yakalandı

Kale’de suç makinesi tarlada çalışırken yakalandı

Kale’de aralarında cinsel taciz, reşit olmayanla cinsel ilişki ve yaralama gibi suçların bulunduğu 11 ayrı suçtan aranan cezaevi firarisi, jandarmanın gerçekleştirdiği operasyonla yakalandı. 28 yaşındaki zanlının yıllardır dağ evinde yaşadığı ve 3 kez de askerden kaçtığı öğrenildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Temmuz 2020 Cumartesi, 09:38

Kale Jandarma Komutanlığı ekipleri, cinsel taciz, yaralama, tehdit, reşit olmayanla cinsel ilişki, hakaret, kişilerin huzurunu ve sükutunu bozma ve 3 kez askerden kaçma gibi suçlardan aranan cezaevi firarisi M.Ç.’yi (28) yakalamak için çalışma başlattı.

İlçenin Gülbağlık Mahallesi’nde ikamet eden ancak dağ evinde yaşadığı öğrenilen M.Ç.’ye yönelik takip ve inceleme yürüten ekipler, M.Ç.’nin telefon sinyallerinden yerini tespit etti.

Evinin yakınındaki bir tarlada çalıştığı belirlenen M.Ç., jandarma ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyona yakalandı. Jandarma karakolundaki işlemlerinin ardından Kale Adliyesi’nde hakim karşısına çıkan M.Ç. tutuklandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı