Karaayvaz ve Ocak unutulmadı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Karaayvaz ve Ocak unutulmadı

Karaayvaz ve Ocak unutulmadı

Denizli’nin Kale İlçe Belediye Meclisi 30 Mart yerel seçim öncesi gerçekleştirdikleri son toplantıda, eski belediye başkanları Abdullah Karaayvaz ile Osman Nuri Ocak’ın isimlerinin bir caddeye verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

/ DENİZLİHABER / 14 Mart 2014 Cuma, 10:24

30 Mart 2014 Pazar Günü gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi 2009-2014 yılı Kale belediye meclisi son toplantısını gerçekleştirdi.

Kale Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıda Kale Belediye Başkanı İsmail Yarımca oturumu yönetirken, tüm meclis üyeleri hazır bulundu.

Yapılan son görüşmede Kale Belediyesi Eski Belediye Başkanları Abdullah Karaayvaz ve Osman Nuri Ocak unutulmadı. Görüşmeler sonucunda Merhum Başkan Osman Nuri Ocak’ın ismi Yıldız Caddesine, Abdullah Karaayvaz’ın isminin ise İstiklal Bulvarının Zübeyde Hanım Caddesi ile Ulus Caddesi arasında kalan kısmına verilmesine oybirliği ile karar verildi.

Kale Belediye Başkanı İsmail Yarımca yaptığı açıklama da “5 yıl boyunca belediye meclis üyelerimizde beraber Kale ilçemiz için yoğun mesai içerisinde çalıştık. Aldığımız meclis kararlarımızın yüzde 99’u oy birliği ile kabul edildi. Hiçbir zaman olumsuz olarak oturum gerçekleştirmedik. Belediye meclisimiz çalışmalarını tamamladı. Eski Belediye Başkanlarımızı unutmamak adına caddelerimizin isimlerini merhum belediye başkanlarımızın ismini verdik” dedi.
anons6

Yarımca, konuşmasını şöyle devam etti:
“Merhum Belediye Başkanımız Abdullah Karaayvaz İstiklal Bulvarının hizmete açılması için çok mücadele etti. Bundan dolayı İstiklal Bulvarımızın bir kısmının ismini Abdullah Karaayvaz Bulvarı olarak değiştirdik. Osman Nuri Ocak’da ilçemize unutulmayacak hizmetler vermiştir. Yıllarca Kalemize hizmet etmiş belediye başkanlarımızın ruhları şad, mekanları cennet olsun.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı