REKLAMI GEÇ

Mevlüt Aydın DSİ Genel Müdürü oldu

Mevlüt Aydın DSİ Genel Müdürü oldu

1988-2000 yılları arasında Denizli’de DSİ Barajlar Başmühendisi olarak görev yapan ve çok önemli yatırımlarda imzası bulunan Mevlüt Aydın, DSİ Genel Müdürü oldu. DSİ Denizli Şube Müdürü Hakan İlhan, “4 yıl boyunca birlikte çalıştığımız abimizin genel müdür olması bizleri gururlandırdı” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Ağustos 2018 Pazar, 14:08

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni atama kararları Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Erdoğan, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü’ne tanıdık bir ismi atadı.

UZUN YILLAR DENİZLİ’DE GÖREV YAPTI
Erdoğan’ın DSİ Genel Müdürü olarak görevlendirdiği Mevlüt Aydın iş yaşamının büyük bir bölümünü Denizli’de geçirdi. 1988 yılında DSİ Barajlar Başmühendisi olarak Denizli’de göreve başlayan Mevlüt Aydın, 2000 yılına kadar hizmet verdi.

BÜYÜK YATIRIMLARDA İMZASI VAR
Denizli’de çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile bilinen ve çok sevilen bir isim olan Mevlüt Aydın, kentte görev yaptığı süre içinde önemli yatırımlara imza attı. Gökpınar Barajı, Tavas Akyar Barajı, Tavas Yenidere Barajı, Çardak Beylerli Barajı, Mevlüt Aydın’ın imzasını taşıyan yatırımlardan yalnızca bazıları.

MEVLÜT AYDIN’IN GÖREV SERÜVENİ
2000 yılına kadar Denizli’de önemli çalışmalar yapan Mevlüt Aydın, daha sonra Aydın’da Şube Müdürü olarak görevlendirildi. Aydın’dan sonra bir süre Genel Müdürlük İnşaat Daire Başkan Yardımcısı olarak çalışan Aydın, daha sonra Bölge Müdürü olarak Kahramanmaraş’a atandı. Bir süre Adana’da da Bölge Müdürü olarak görev yapan Mevlüt Aydın, 2018 yılı başında Genel Müdür Yardımcısı olmuştu. Aydın, son kararname ile DSİ Genel Müdürü olarak atandı.

“GURUR DUYDUK”
Atama kararını değerlendiren Denizli DSİ Şube Müdürü Hakan İlhan, 4 yıl boyunca birlikte çalıştığı Mevlüt Aydın’ın genel müdür olmasının kendilerini gururlandırdığını söyledi.

İlhan, “Denizli DSİ camiasında çok sevilen, dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile bilinen büyüğümüzün genel müdür olmasının sevincini yaşıyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. Her zaman yanındayız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
22 Haziran 2024 Cumartesi 25 41Sıcak
23 Haziran 2024 Pazar 25 42Sıcak
24 Haziran 2024 Pazartesi 26 43Sıcak
25 Haziran 2024 Salı 26 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 43Sıcak