REKLAMI GEÇ

AK Parti CHP ve MHP başkanvekillerini seçti

AK Parti CHP ve MHP başkanvekillerini seçti

AK Parti ve CHP’de, Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısı öncesinde grup başkanvekilleri seçimi yapıldı.

2 / DENİZLİHABER / 15 Nisan 2014 Salı, 14:49

AK Parti’de grup başkanvekilliğine Acıpayam üyesi Halil Pekdemir seçildi. Pekdemir’in seçildiğini AK Parti İl Başkanı Avni Örki, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla duyurdu. Örki, “Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili olarak Halil Pekdemir seçilmiştir” dedi.

Halil Pekdemir, daha önce de Denizli İl Genel Meclisi Üyeliği ve başkanlığı yapmıştı.

CHP’DE BİRSEN ÇELİK SEÇİLDİ
CHP’de ise grup başkanvekilliği için üç aday yarıştı. İl Başkanı Nuri Çavuşoğlu’nun desteklediği bildirilen Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, 7 oyla CHP Denizli Büyükşehir Grup Başkanvekili seçildi. Diğer adaylar Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay 6, Bekilli üyesi Bekir Çapar 5 oy aldı.

MHP’DE GARİP 
MHP Grup Başkan Vekili ise Yusuf Garip oldu. Yusuf Garip,  Merkezefendi  Büyükşehir Belediye Meclis üyesi aynı zamanda Merkezefendi Belediye Meclisi’nde 5 yıl görev yapacak.

Yorumlar

irfan DURAN   -  Bağlantı 16 Nisan 2014, 12:11

DENİZLİMİZE TÜM HALKIMIZA SEÇİLEN BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE ENCÜMEN ÜYELERİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN DENİZLİMİZ İÇİN YAPILAN VE YAPILACAK TÜM PROJELER İÇİN BİR AN ÖNCE YAŞAMA GEÇİRİLİP VE DENİZLİ İÇİN BERABERCE KISIR KAVGALAR OLMADAN VE MUTLU BİR BİRLİKTELİKLE DENİZLİMİZİ TÜM İLLERİMİZ İÇİNDE PARMAKLA GÖSTERİLEN BİR ŞİRİN GÜZEL TEMİZ YAŞAMI OLAN BÜYÜK ŞEHİR OLARAK ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER ÖNCELİKLE BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYEMİZ OSMAN ZOLANA BİZİM GENÇ DİNAMİK HİÇ YORULAMAK BİLMEYEN OSMAN BAŞKANINLA GÜZEL PROJELERE İMZA ATACAK OLAN MERKEZ EFENDİ BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUHAMMET SUBAŞINA VE YİNE 8 .Cİ DÜNYA HARİKASI OLAN PAMUKKALE BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN GÜRLESİNE DE BAŞARILAR DİLERİM BİRLİKTELİKTEN GÜÇ DOĞAR SİZLEREDE HAYIRLI ÇALIŞMALAR DİLERİM ALLAHIM SİZLERE HAYIRLI MUTLU ÇALIŞMALAR DİLEĞİ İLE

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Temmuz 2024 Salı 24 39Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 40Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 41Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 25 42Sıcak