REKLAMI GEÇ

Ak Vadi Festivali’ne Denizlililer akın etti

Ak Vadi Festivali’ne Denizlililer akın etti

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Ak Vadi Festivali ikinci gününde de vatandaşların yoğun ilgisi devam etti. AK Vadi Parkı’nda gerçekleşen festivale katılan Başkan Osman Zolan, “İnşallah Denizlimiz daha da ileriye gidecek ve hepimiz bu şehirde mutlu, kardeşçe, omuz omuza, kol kola yaşamaya devam edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Eylül 2018 Pazar, 11:18

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl ikincisini düzenlediği AK Vadi Festivali ikinci gününde de Denizlililerin akınına uğradı. Ege’nin en büyük parkı Ak Vadi’de düzenlenen festivalin ikinci gününde Dev Oyun Parkı’nda çocuklar doyasıya eğlenirken Hacivat-Karagöz, bando takımı gösterilerinin yapıldığı festivale vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Etkinlikler çocuklar için kurulan ücretsiz dev oyun parkı ile başladı. Çok sayıda esnafın açtığı stantlardan alışveriş yapma imkanı bulan vatandaşlar Hacivat ile Karagöz oyunu, bando takımı gösterileri ile keyifli zaman geçirdi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın da katıldığı festival birbirinden renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. Başkan Osman Zolan, kurulan stantları tek tek gezerek, vatandaşlarla sohbet edip, bol bol fotoğraf çektirdi. Özellikle çocukların Başkan Osman Zolan’a ilgisi görülmeye değerdi.

Festival gece yarısına kadar sürerken ikinci günkü konser programında Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçısı Ahmet Algün sahne aldı. Söylediği birbirinden güzel eserlerle festivale renk katan Ahmet Algün kendisini izlemeye gelenlere unutulmaz zaman geçirtti. Etkinlik ve programlarıyla 7’den 70’e her kesime hitap eden festival pazar günü son bulacak.

ZOLAN: AK VADİ PARKI’NIN GÜZELLİĞİNE GÜZELLİK KATMAK İÇİN GELDİK”
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan burada vatandaşlara yaptığı konuşmada, ikincisi gerçekleştirilen festivali devam ettirerek bölgenin bilinirliğini artırmayı hedeflediklerini söyledi.

Başkan Osman Zolan, “AK Vadi Parkı’nın güzelliğine güzellik katmak için geldik. Görüyorum keyifler yerinde. Biz istedik ki, Denizli’deki sanatçılarımızla, değerlerimizle, özümüzden, içimizden çıkan sanatçılarla bu festivali yapmaya karar verdik. Değerlerimizin kıymetini bileceğiz inşallah. Denizlimiz büyüyor ve güzelleşiyor. AK Vadi Parkımız ve bu bölgemizde güzelleşmeye devam ediyor. İnşallah Denizlimiz daha da ileriye gidecek ve hepimiz bu şehirde mutlu şekilde, kardeşçe, omuz omuza, kol kola yaşamaya devam edeceğiz. İnşallah festivalimiz başladığı gibi böyle güzelliklerle devam etsin” diye konuştu.

Öte yandan birbirinden keyifli etkinliklerin düzenleneceği festivalin final gününde ise Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar Sanatçısı Hakan Eyiden sahne alırken, festivale katılanlara unutulmaz bir performans sergileyecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Temmuz 2024 Salı 24 39Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 40Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 41Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 25 42Sıcak