REKLAMI GEÇ

Akkonak’ın altyapı ihalesi tamam

Akkonak’ın altyapı ihalesi tamam

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Akkonak Mahallesi halkına verdikleri altyapı yatırımı sözünü yerine getirecek ihalenin tamamlandığını, birkaç ay içerisinde inşaatına başlanacağını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Haziran 2015 Cuma, 15:25

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan ile birlikte, Akkonak’ta kurulan iftar yemeğine katıldı. Akkonak Muhtarlığı önünde kurulan iftar sofrasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

İftarın ardından Akkonak sakinlerine hitap eden Zolan, daha önce alt yapı projesi ile ilgili söz verdiklerini hatırlattı. Zolan, “Akkonak altyapı ihalesini yaptık. İnşallah bir kaç ay içinde inşaat başlayacak. Burası toz-çamur olacak. 1,5 yıl süren altyapı çalışması olacak. İçme suyu hatları, kanalizasyon hatları, üst yapı baştan aşağı değişecek. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Sözünlerini tutmuş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Zolan, “Siz de güzel Denizlimizde yaşamanın ve bu hizmetleri almanın güzelliklerini yaşayacaksınız. İnşallah daha güzel bir Denizli’de daha güzel günlerde beraber olacağız. Ben bu müjdeyi size vermeye geldim. Bizlerle aynı sofrada buluştunuz, hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

CAMİLERDE LİMONATA İKRAMI
Öte yandan, Ramazan ayında her gün farklı bir mahallede iftar sofrası kurma kurarak Denizlilileri aynı sofrada bir araya getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, her gün 8 ayrı camide de, teravih namazının ardından vatandaşlara limonata ikramı yapıyor.

Yorumlar

Volkan   -  Bağlantı 26 Haziran 2015, 16:53

Nihat Zeybekci dönemindeki ‘Yüzyılın Dev Altyapı’ projesi bu mahalleleri ve bahsi geçen hizmetleri kapsamıyor muydu yoksa?

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
24 Temmuz 2024 Çarşamba 26 39Sıcak
25 Temmuz 2024 Perşembe 24 39Çok Bulutlu
26 Temmuz 2024 Cuma 24 36Parçalı Bulutlu
27 Temmuz 2024 Cumartesi 21 35Sıcak
28 Temmuz 2024 Pazar 24 39Sıcak