REKLAMI GEÇ

Altıparmak: Yenilikçi olun, empati yapın

Altıparmak: Yenilikçi olun, empati yapın

Vali Ahmet Altıparmak, birim müdürlerinden yeniliğe açık olmalarını, empati ve insan odaklı görev yapmalarını istedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Eylül 2016 Cuma, 09:45

Vali Ahmet Altıparmak, Merkezefendi ve Pamukkale kaymakamlıklarını ziyaret etti. Kaymakam Şükrü Görücü tarafından karşılanan Altıparmak, Merkezefendi ve Pamukkale kaymakamlıklarında görev yapan birim müdürleri ile bir araya geldi.

İki ilçede görev yapan müdürlerle tanışan Altıparmak, ilçenin asayiş, eğitim, sağlık başta olmak üzere diğer konular hakkında bilgiler aldı. Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü de brifing verdi. Toplantıda, ilçede yaşanan sıkıntı ve sorunlar masaya yatırılarak, çözüm önerileri değerlendirildi.

Vali Ahmet Altıparmak, toplantıda, ilçelerde görev yapan birim müdürlerinden vatandaşa verilen hizmetlerde görevli personelin yenilikçi ve gelişime açık olmalarını, empati ve insan odaklı olarak görevlerini yerine getirmelerini istedi.

valide-_mudurlere_talimat-icc

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET
Vali Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürlüğünü de ziyaret etti. Yapılan toplantıda,
Öğrenci okul servisleri, öğretmen görevlendirmeleri, öğrenci, öğretmen ve okul güvenliği, ikili eğitim gören okullarda fiziki ve diğer şartların iyileştirilerek tekli/tam gün eğitime geçilmesi, devam eden eğitim kurumu yatırımların takibi, öğrencilere verilecek değerler eğitimine önem verilmesi, yetim ve öksüz öğrencilerin takibi ve desteklenmesi konuları ele alındı.

Planlamalar, stratejiler ve projeler hakkında genel bilgilendirme yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, 2016-2017 eğitim öğretim döneminin sorunsuz başladığını, okullarda herhangi bir öğretmen açığının bulunmadığını, eğitim öğretimin aksamadan devam etmesi için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

valide-_mudurlere_talimat-ic

Hayırseverlerin eğitime verdiği maddi ve manevi desteğin çok önemini vurgulayan Vali Altıparmak da “Hayırseverlerimizin eğitime verdikleri örnek teşkil eden bu destekleri, eğitimdeki başarımızın en büyük etkenlerinden birisi. Bugün toplanmamızın amacı; 2016-2017 eğitim-öğretim döneminde eğitimde niteliklerin artırılarak Denizlimizin eğitiminde başarı seviyesini daha yukarılara taşımak amacıyla; yüksek kalitede eğitim sağlamak, bireysel farklılıkları ve talepleri karşılayabilmek, eğitimde imkan eşitliğini yükseltmek ve mevcut olanaklardan en iyi biçimde yararlanmak” dedi.

YİKOB’A DA GİTTİ
Denizli Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Merkezi’ni (YİKOB) de ziyaret eden Vali Altıparmak, birimleri gezdi, YİKOB Başkanı Vali Yardımcısı Kemal İnan’dan brifing aldı. 2016 yılı yatırım program ve projelerinin de incelendiği toplantıda, Vali Altıparmak, yatırımların titizlikle zamanında gerçekleştirilmesi talimatını verdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Haziran 2024 Cumartesi 21 37Sıcak
16 Haziran 2024 Pazar 19 38Sıcak
17 Haziran 2024 Pazartesi 21 39Sıcak
18 Haziran 2024 Salı 22 40Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
19 Haziran 2024 Çarşamba 23 37Gökgürültülü Sağanak Yağışlı