REKLAMI GEÇ

AYDEM personeline kaliteli hizmet eğitimi

AYDEM personeline kaliteli hizmet eğitimi

Türkiye’nin lisanslı ilk özel elektrik dağıtım şirketi olan AYDEM, müşterilerine en iyi hizmeti verme yolunda kurum içi eğitimlerine hız verdi.

/ DENİZLİHABER / 4 Nisan 2014 Cuma, 14:53

AYDEMtüm çalışanlarında ortak bir vizyoner bakış açısı oluşturulması, hizmetlerinde kalite standardının geliştirilmesi için kurum içi eğitimlerini yoğunlaştırdı. AYDEMçalışanlarının liderlik ve iletişim becerilerinin yanı sıra, ekip iletişimi ve kişisel gelişim gibi konularına da odaklanan firma, bu eğitimlerle yerellikten çıkarak globalliğe doğru hızla ilerliyor.

Kişisel gelişim uzmanı Ahmet Şerif İzgören,Muğla Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde yaklaşık 550 kişiden oluşan AYDEM çalışanı ve ailelerinin katıldığı kalabalık bir davetli grubuna “Süpermen Türk Olsaydı “ adlı seminerini sundu.

Eğitim programlarına,AYDEM Muğla İl Müdürlüğüne bağlı personel ve ailelerinden oluşan gruba Ahmet Şerif İzgören’in sunumunu yaptığı “Süpermen Türk Olsaydı “ adlıseminer çalışmasıyla başladıklarını belirten AYDEM Elektrik Dağıtım A.Ş. Kurumsal Gelişim ve Yönetim Sistemleri Müdürü Elvan Yazıcı, “Temel rekabetçi gücümüzü oluşturan kalite, süreklilik ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefimiz kurum içi eğitimlerle güvence altına alınıyor. Bu anlamda tüketicinin beklentilerini hem kesintisiz elektrik enerjisi ve kalite, hem de hizmet anlamında karşılamayı arzulayan AYDEM’de eğitim seferberliği başladı” dedi.

Tüm AYDEM çalışanları ve ailelerini kapsayan bir eğitim seminerlerinin devam edeceğinisöyleyen Yazıcı, “ Muğla ilimizde Ahmet Şerif İzgören tarafından verilen seminerimiz sonrasında Aydın ve Denizli’de düzenlenecek÷ Seminere tüm çalışanlarımız aileleriyle beraber katılabilecekler” diye konuştu.

AYDEM BİR AİLEDİR
Elektriğin kullanıcılarla buluşma sürecini ve bu sürecin başarılı olmasını sağlayan kriterleri de özetleyen Yazıcı,şunları kaydetti:
“Müşteriye en iyiyi, en kaliteliyi sunmak, sürekli olarak sunmak AYDEM’in kuruluş gününden bu yana değişmeyen felsefesidir. Çalışanlarımızın bu felsefede hareket etmelerinin nedeni ise, AYDEM’de kendilerini ailenin parçası olarak hissetmeleri ve tabii gerçekleştirdiğimiz çalışan eğitimleridir. Bu eğitimlerle hedefimiz, AYDEM çalışanlarının liderlik ve iletişim becerilerinin geliştirilmesi yanı sıra ekip iletişimi ve kişisel gelişim konularına odaklanmaktır. Başlattığımız bu eğitimlere tüm personelimizin katılımını sağlayarak ve eğitim çeşitliliğiyle sürekli hale getireceğiz.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
17 Nisan 2024 Çarşamba 13 29Çok Bulutlu
18 Nisan 2024 Perşembe 12 29Çok Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 11 27Parçalı Bulutlu
20 Nisan 2024 Cumartesi 11 22Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
21 Nisan 2024 Pazar 8 26Parçalı Bulutlu