REKLAMI GEÇ

Babadağ özlediği hizmetlere kavuşacak

Babadağ özlediği hizmetlere kavuşacak

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Babadağ Belediye Başkan Adayı Murat Kumral ile birlikte Babadağ’ı özlediği hizmetlere kavuşturacaklarını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Mart 2024 Cuma, 14:59

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhur İttifakı Babadağ Belediye Başkan Adayı Murat Kumral ile birlikte Babadağ ilçesini özlediği hizmetlere kavuşturacaklarını söyledi. Başkan Zolan, Denizli’nin 2014 yılında büyükşehir statüsüne kavuştuğunu hatırlatarak bu tarihten itibaren kentin 19 ilçesi 616 mahallesinde hizmet destanları yazdıklarını söyledi. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi olarak Babadağ ilçesinde de temas etmedik yer bırakmadıklarını, sokak sokak döşedikleri kilit parke taşlarıyla vatandaşların ayağının yazın toza kışın ise çamura değmediğini anlatan Başkan Zolan, altyapıdan üstyapıya, itfaiyeden mezarlık hizmetlerine ilçenin en ücra mahallesine kadar hizmet götürdüklerini belirtti. Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Büyükşehir Belediyemizle gözbebeğimiz Babadağ’ın güzelliğine güzellik katmaya devam ediyoruz. Biz Babadağ’ı seviyoruz, Babadağ da bizi seviyor. İnşallah bundan sonra da Sayın Murat Kumral ile Babadağ’ımız özlediği hizmetlere kavuşacak. El ele gönül gönüle vatandaşlarımızın dertlerine derman olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Öncelik istihdam projeleri

Babadağ Belediye Başkan Adayı Murat Kumral ise, önceliklerinin istihdama ve iş alanlarını geliştirmeye yönelik çalışmalar olduğunu belirterek Babadağ Sanayi Sitesi, TOKİ, doğalgaz ve imar çalışmalarının olmazsa olmaz projeleri olduğunu belirtti. Yayla turizmi gibi ilçelerini canlandırarak göçü tersine çevirmeyi amaçladıklarını işaret eden Kumral, “Babadağ ilçemizin neye ihtiyacı varsa bu doğrultuda hareket edeceğiz. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan ile birlikte ilçemizi özlediği hizmetlere kavuşturacağız. Hak ettiği hizmeti alan güzel bir Babadağ hayal ediyoruz. Babadağ ilçemizde vatandaşlarımızın teveccühü ile inşallah kaldığımız yerden devam etmeye ve güzel hizmetler yapmaya talibiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 25Çok Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Çok Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Çok Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Çok Bulutlu
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Az Bulutlu