REKLAMI GEÇ

Bakan Kacır’dan Başkan Zolan’a ziyaret

Bakan Kacır’dan Başkan Zolan’a ziyaret

Bir dizi ziyaret ve program için Denizli’ye gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Mart 2024 Salı, 15:57

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır bir dizi ziyaret ve program için geldiği Denizli’de Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarete, Bakan Kacır’ın yanı sıra Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Şahin Tin ve Nilgün Ök, TÜBİTAK Başkanı Hasan Mandal, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Ahmet Kutluhan, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör ile beraberindekiler eşlik etti.

Belediye binasına TOGG makam aracının direksiyonunda gelen Bakan Kacır’a yolcu koltuğunda Başkan  Zolan ve Milletvekili Özkan ile Ök eşlik etti. Başkan Zolan ziyarette, Bakan Kacır’a Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nda sergilenen ünlü Yatağan palası, Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınlarından oluşan eserleri ve Denizli Sancağını anlattı.

Cam Horoz hatırası
Başkan Zolan daha sonra Bakan Kacır’a Denizli Büyükşehir Belediyesinin kentte hayata geçirdiği yatırımlardan bahsetti. Bakan Kacır ise, ev sahipliğinden ve yakın ilgilerinden dolayı Başkan Zolan’a teşekkür ederek, Denizli Büyükşehir Belediyesi şeref defterini imzaladı. Ziyaretin sonunda Başkan Zolan, Bakan Kacır ve beraberindekiler 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda bulunan cam horoz heykeli önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
17 Nisan 2024 Çarşamba 13 29Çok Bulutlu
18 Nisan 2024 Perşembe 12 29Çok Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 11 27Parçalı Bulutlu
20 Nisan 2024 Cumartesi 11 22Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
21 Nisan 2024 Pazar 8 26Parçalı Bulutlu