REKLAMI GEÇ

Bakan Zeybekci sözünü tuttu zeybek oynadı

Bakan Zeybekci sözünü tuttu  zeybek oynadı

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, yerel seçimlerin ardından memleketi Denizli’ye gelerek partisinin en çok oy aldığı Çameli ve Acıpayam’da seçim zaferini Zeybek oynayarak kutladı.

/ DENİZLİHABER / 4 Nisan 2014 Cuma, 16:10

Ramazan ÇETİN/ DENİZLİ, (DHA)

Yerel seçimlerin ardından Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, partisinin yüzde 67’yle en çok oy olarak Ak Partili Belediye Başkan Adayı Cengiz Aslan’ın seçildiği Çameli İlçesi’ni ziyaret etti. denizli-bakan-zeybekci-zeybek-oynadi-ic

Bakan Zeybekci’ye Ak Partili Milletvekilleri Mehmet Yüksel, Bilal Uçar ve Nurcan Dalbudak ile Vali Abdülkadir Demir ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Osman Zolan eşlik etti. Belediye önünde düzenlenen törende meydanda toplanan yaklaşık 300 kişiye seslenen Bakan Zeybekci, Ak Parti’ye en çok oy veren ilçede zeybek oynama sözünü yerine getirmeye geldiğini söyledi.
Törenin ardından Bakan Zeybekci, milletvekilleri, başkan Zolan ve Çameli Belediye Başkanı Cengiz Aslan ile birlikte zeybek oynadı.

Daha sonra partisinin seçimi kazandığı Acıpayam ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen Bakan Zeybekci’ye Ak Parti Denizli Milletvekilleri Bilal Uçar, Mehmet Yüksel ve Nurcan Dalbudak, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ak Parti İl Başkanı Avni Örki de eşlik etti.

Vatandaşların isteğini kıramayan Bakan Zeybekci, Ak Parti yöneticilerini de sahneye çağırıp, davul ve zurnanın eşliğinde Zeybek oynadı. Bakan Zeybekci, vatandaşlar tarafından uzun süre alkışlandı.
denizli-bakan-zeybekci-zeybek-oynadi-ic-1

“KÖPEKLEK İSTEDİ DİYE ATLAR ÖLMEYECEK”
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, ülkenin yaşanan her şeye rağmen iyi yolda olduğunu belirterek, “Birileri bu ülkede kardeş kavgası çıksın istedi. Birileri ekonomi yerle bir olsun istedi. Bu memlekette siyasi istikrarsızlık çıksın istediler. Birilerin kafasına anayasa kitabı atılsın istendi. Birileri yüzde 7 bin faiz olsun istedi. Enflasyon artsın istediler. Bizim bunlara cevabımız net oldu; Köpekler istedi diye atlar ölmeyecek. Millet bunlara cevabını verdi. Seçimler sırasında hep şunu söyledik; Biz hep kardeşliği savunduk. Bizim işimiz sevgi dedik. Dinimiz bize bütün Müslümanların kardeş olduğunu söylüyor. Biz böyle gördük ve böyle devam edeceğiz. Bundan sonra bu millete vatana ihanet edenleri iyi belleyeceğiz. Onları ayırıp kardeşlerimizle yolumuza devam edeceğiz. Omuz omuza ülkeyi 2023 hedeflerine götüreceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Temmuz 2024 Salı 24 39Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 40Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 41Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 25 42Sıcak