REKLAMI GEÇ

Başkan Osman Zolan oyunu kullandı

Başkan Osman Zolan oyunu kullandı

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oyunu eşi Berrin Zolan ve kızı Ceyda Zolan ile birlikte kullanan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Kazanan Denizlimiz, ülkemiz olsun” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 31 Mart 2024 Pazar, 12:25

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oyunu eşi Berrin Zolan ve kızı Ceyda Zolan ile birlikte Hayırseverler Ortaokulu’ndaki 2102 numaralı sandıkta kullandı. Başkan Zolan’a AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör de eşlik etti. Başkan Zolan ve eşi Berrin Zolan, 2102 numaralı sandıkta sıraya girerek vatandaşlarla sohbet etti.Sandık görevlilerine kolaylıklar dileyen Başkan Zolan, oyunu kullanmasının ardından okulda vatandaşlarla selamlaşıp bir süre sohbet etti. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Zolan, seçimin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Zolan, “Demokrasinin vazgeçilmezi seçimlerdir, halkın iradesidir. Öncelikle ülkemize, şehrimize ve tüm insanlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah çıkacak olan sonuçla kazanan Denizlimiz olsun, ülkemiz olsun. Çıkacak sonuçların 5 yıl boyunca yapılacak güzel hizmetlerin vesile olmasını diliyorum. Tüm siyasi partilerimiz adaylarını gösterdi, kampanyalarını sürdürdü. Herkesin birbirine saygılı olduğu güzel bir ortamda demokrasinin gereği seçimler yapılıyor. Herhangi bir kimsenin tırnağına zarar bile gelmeden şu ana kadar seçimin devam ediyor olması benim için bir mutluluk” dedi.

Denizlimizin bahtı açık olsun

Bugüne kadar Denizli’de koştuklarını, şehrin kendilerini ve hizmetlerini tanıdığını belirten Başkan Zolan, “İnşallah hakkımızda hayırlısını eyleyecektir. Hayırlısı ne ise onu nasip edecektir. Tekrar Denizlimize hayırlı olsun. Yarınımız bugünden daha güzel olsun. Allah yolumuzu açık etsin. Denizlimizin bahtı açık olsun. Tüm vatandaşlarımızın arzu ettiği hizmetleri alma noktasında güçlü bir imkana kavuşsun” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 25Çok Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Çok Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Çok Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Çok Bulutlu
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Az Bulutlu