REKLAMI GEÇ

Başkan Osman Zolan’dan yeni yıl mesajı

Başkan Osman Zolan’dan yeni yıl mesajı

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Osman Zolan, kentin 2023 yılında da hak ettiği hizmetleri en üst seviyede aldığını vurgulayarak, “İnşallah yeni yılda da el ele, gönül gönüle çalışarak şehrimizi daha ileri ve güzele götürmek için hep birlikte koşacağız. İlk günkü heyecan ve azimle Denizli’mizi ilklerle tanıştırmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Aralık 2023 Cumartesi, 11:31

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, 2023 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, büyük umutlarla yeni bir yıla daha girdiklerini belirtti. Her yeni yılın yeni bir başlangıç olduğunu kaydeden Başkan Osman Zolan, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana vatandaşlarımızın huzuru, konforu ve mutluluğu için gayret ettik. 2023 yılında da hep taş üstüne taş koyduk. Şehrimizin sorunları karşısında hiç bir zaman geri adım atmadık, köklü çözümler ortaya koyarak gelecek nesillerimize daha yaşanabilir bir Denizli bırakmak için çalıştık. Allah’ımın bir lütfu olan güzel şehrimizin nereden nereye geldiğine hep beraber şahit olduk. Bugün Denizli’miz ülkemizde parmakla gösterilen, dünya şehirleriyle yarışan bir konuma geldi” ifadelerini kullandı.

Büyükşehir ile birlikte çok büyük hizmetler yaptıklarını anlatan Başkan Osman Zolan, şunları kaydetti: “Denizli’miz 2023 yılında da hak ettiği hizmetleri en üst seviyede aldı, ancak daha yapacak çok işimiz var. İnşallah yeni yılda da el ele, gönül gönüle çalışarak şehrimizi daha ileri ve güzele götürmek için hep birlikte koşacağız. İlk günkü heyecan ve azimle Denizli’mizi ilklerle tanıştırmaya devam edeceğiz. Çünkü bir ve beraber olduğumuz zaman aşılmayacak engel, varılamayacak hedef yoktur.”

Savaşların olmadığı, afetlerin yaşanmadığı, çocuk, kadın ve masumların ölmediği bir yeni yıl dileyen Başkan Osman Zolan, “2024, barışın, huzurun, kardeşliğin hüküm sürdüğü ve tüm dünyada sevginin hakim olduğu bir yıl olur inşallah. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın hayırlara vesile olmasını diler, şehrimize, insanlarımıza, ülkemize güzellikler getirmesini temenni ederim. Yeni yılımız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Temmuz 2024 Pazartesi 24 38Sıcak
16 Temmuz 2024 Salı 23 40Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 26 41Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 42Sıcak