REKLAMI GEÇ

Başkan Zolan Acıpayam’da hemşehrileriyle kucaklaştı

Başkan Zolan Acıpayam’da hemşehrileriyle kucaklaştı

Acıpayam ilçesinde hemşehrileriyle kucaklaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, aynı anlayış ve heyecanla Acıpayam’ın güzelliğine güzellik katmaya devam edeceklerini belirterek, “Bugüne kadar el ele gönül gönüle hizmet destanları yazdık” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Mart 2024 Çarşamba, 13:48

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ilçe ziyaretleri kapsamında Acıpayam’da hemşehrileriyle buluştu.

Başkan Zolan’a Cumhur İttifakı’nın AK Partili Acıpayam Belediye Başkan Adayı Fikret Gümüş, AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı İsmail Akyol, MHP Acıpayam İlçe Başkanı Ali Akgün ve beraberindekiler eşlik etti.

İlk olarak Acıpayam ilçesinin Alcı Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Zolan, daha sonra Gölcük, Akşar, Kelekci ve Eskiköy Mahallesi’nde vatandaşlarla kucaklaştı. Son olarak Acıpayam ilçe merkezinde esnafı da ziyaret edip pazaryerinde hemşehrileriyle dertleşen Başkan Zolan, Acıpayamlıların ramazanını tebrik etti.

Göreve geldiklerinde, “Büyükşehir ile birlikte kimsenin ayağı toza çamura değmeyecek” dediklerini hatırlatan Başkan Zolan, altyapıdan üstyapıya, sosyal ve kültürel tesislerden cenaze ve itfaiye hizmetlerine güzeller güzeli Acıpayam ilçesi için ilk günkü aşkla gece gündüz gayret ettiklerini söyledi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI
Denizli’nin 19 ilçesi 616 mahallesi için seferber olduklarını kaydeden Başkan Zolan, şunları kaydetti:

“İnşallah Acıpayam’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Destek veren tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içinde yolumuza devam edelim. Bir ve beraber olduğumuz sürece aşamayacağımız engel varamayacağımız hedef yoktur. Bugüne kadar yaptığımız işler ortada. Vatandaşlarımızın teveccühü ile aynı anlayış ve heyecanla yolumuza devam etmek istiyoruz. Bugüne kadar el ele gönül gönüle hizmet destanları yazdık. Yeter mi? Tabi ki yetmez. Daha yapacak işlerimiz, gerçekleştireceğimiz hayallerimiz var.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Nisan 2024 Salı 14 31Az Bulutlu
17 Nisan 2024 Çarşamba 12 29Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
18 Nisan 2024 Perşembe 12 29Parçalı Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 10 28Parçalı Bulutlu
20 Nisan 2024 Cumartesi 12 28Gökgürültülü Sağanak Yağışlı