REKLAMI GEÇ

Başkan Zolan: Çardak hak ettiğini almaya devam edecek

Başkan Zolan: Çardak hak ettiğini almaya devam edecek

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz, Çardak ilçesinde hizmet destanları yazmaya devam edeceklerini vurgulayarak, “Çardak hak ettiğini almaya devam edecek” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Mart 2024 Cuma, 10:24

Denizli kent merkezi ile birlikte tüm ilçeleri tek tek ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz ile bir araya geldi.

Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz, Çardak ilçesinin her geçen gün geliştiğini, altyapıdan üstyapıya, sosyal, kültürel ve ekonomik tesislerden doğalgaza her alanda yapılan yatırımlarla çok daha ileri bir seviyeye geldiğini kaydetti.

Son olarak hizmete açtıkları Çardak Gençlik ve Kültür Merkezi’nin ilçeye çok yakıştığını ifade eden Başkan Yılmaz, “İlçemizin çok büyük bir ihtiyacını daha gidermenin mutluluğunu yaşadık. İnşallah Çardaklı hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını gidermeye, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan ile birlikte hizmet destanları yazmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde hayata geçireceğimiz projelerimizle Çardak hak ettiğini almaya devam edecek. Bugüne kadar ilçemize vermiş olduğu desteklerden dolayı şahsım ve ilçem adına Sayın Başkanımız Osman Zolan’a çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

ÇARDAK KABUĞUNU KIRMAYA DEVAM EDECEK
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, Çardak’ın kendine has değerleri ve güzelliği ile çok özel bir ilçe olduğunu söyledi.

Özellikle Çardak Organize Sanayi Bölgesi başta olmak üzere ilçenin büyümeye devam ettiğini kaydeden Başkan Zolan, “Bizim ve Çardak Belediye Başkanımız Sayın Hüsnü Yılmaz’ın projeleriyle birlikte önümüzdeki dönemde de Çardak kabuğunu kırmaya devam edecek” diye konuştu.

Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Göreve geldiğimiz günden beri hem Büyükşehir Belediyemiz hem de Çardak Belediyemiz ilçemizde hizmet destanları yazıyor. Çardak merkez ve tüm mahallelerimizde el ele kol kola vatandaşlarımızın ihtiyaçları gidermeye devam ediyoruz. Yeter mi? Tabi ki yetmez. Çardak ile birlikte tüm ilçelerimizde daha yapacak hayallerimiz var. Vatandaşlarımızın teveccühü ile inşallah Çardak hak ettiğini almaya devam edecek” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
17 Nisan 2024 Çarşamba 13 29Çok Bulutlu
18 Nisan 2024 Perşembe 12 29Çok Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 11 27Parçalı Bulutlu
20 Nisan 2024 Cumartesi 11 22Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
21 Nisan 2024 Pazar 8 26Parçalı Bulutlu