REKLAMI GEÇ

Başkan Zolan: Yine birlikte başaracağız

Başkan Zolan: Yine birlikte başaracağız

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç ile birlikte ilçenin güzelliğine güzellik katmaya devam edeceklerini belirterek, “Yine birlikte başaracağız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Mart 2024 Cumartesi, 15:19

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç ile birlikte Kale ilçesinin güzelliğine güzellik katmaya devam edeceklerini söyledi.

Denizli’nin 2014 yılında büyükşehir statüsü kazanmasıyla birlikte Kale ile birlikte tüm ilçe ve mahallelere hizmet eder hale geldiklerini belirten Başkan Zolan, “Denizli Büyükşehir Belediyemiz ve Kale Belediyemiz ile ilçemizin birçok ihtiyacını giderdik. Altyapıdan üstyapıya tarımsal desteklerden atık su arıtma tesisine vatandaşlarımızın nerede neye ihtiyacı varsa gidermek için gece gündüz gayret ettik. Kale ilçemiz için daha hayallerimiz, yapacak oluğumuz işler var. İnşallah yine birlikte başaracağız” dedi.

“KALE’MİZ İNŞALLAH GELECEĞE DAHA DA UMUTLA BAKACAK”
Bugüne kadar verdiği destek ve hizmetler nedeniyle Başkan Zolan’a teşekkür eden Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç ise, tarihi, doğal ve kültürel güzellikleriyle Denizli’nin incisi Kale ilçesini daha yaşanabilir bir hale getirmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Bugüne kadar el ele ilçenin birçok ihtiyacını giderdiklerini vurgulayan Başkan Sağınç, “Vatandaşlarımızın dertleriyle dertlenen, sorunlarına çözüm üreten bir belediye olmaya devam edeceğiz. Kale’miz inşallah geleceğe daha da umutla bakacak. Hemşehrilerimizin desteği ve dualarıyla, ilçemiz daha da büyüyerek gelişecek” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Nisan 2024 Salı 14 31Az Bulutlu
17 Nisan 2024 Çarşamba 12 29Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
18 Nisan 2024 Perşembe 12 29Parçalı Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 10 28Parçalı Bulutlu
20 Nisan 2024 Cumartesi 12 28Gökgürültülü Sağanak Yağışlı