Başkan Zolan’ın 750 bin liralık makam aracı Bağcı’yı kıskandırdı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Başkan Zolan’ın 750 bin liralık makam aracı Bağcı’yı kıskandırdı

Başkan Zolan’ın 750 bin liralık makam aracı Bağcı’yı kıskandırdı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a ultra lüks makam otomobili alındı. Mercedes S 350 BlueTEC 4MATIC Long serisi otomobilin ortalama satış fiyatı 750 bin TL. Koltukları masaj yapan, dünyanın en iyi ses sisteminin kullanıldığı otomobili gören PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’nın da aynısından sipariş verdiği söyleniyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Mayıs 2014 Çarşamba, 16:23

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın yeni makam otomobilinin fiyatı ve özellikleri dudak uçuklatıyor. Zolan, kısa bir süredir Mercedes S 350 BlueTEC 4MATIC Long serisi ultra lüks makam otomobilini kullanıyor.

BÜYÜKŞEHRE YAKIŞIR 750 BİN LİRALIK MAKAM OTOMOBİLİ
Otomobilin Mercedes’ce önerilen satış tutarı 750 bin TL. Otomobil uzmanları 2014 model bu ultra lüks otomobilin taban fiyatının 650 Bin TL olduğunun altını çizerken, ekstra ilavelerle otomobil satış rakamının 1 Milyon TL’ye kadar ulaştığını dile getiriyor.

BU OTOMOBİLDE YOK YOK!..
Standart satış paketindeki özellikler bile pek çoğunuzu hayrete düşürecek ultra lüks konfora sahip. Başkan Zolan’ın ultra lüks makam otomobilindeki standart özellikler pek çok otomobil tutkununun hayallerini süslüyor. Aracın arka koltuğu tamamen yatarak bir yatağa dönüşüyor, hava ile otomatik şişirilen elektrikli özel yastıkları da arka koltukların bu özelliğinin bir parçası.

OTOMATİK ANİ FREN YAPIYOR!.
Otomobil, üst düzey güvenlik paketine sahip. Örneğin önde seyreden araç ani bir fren yaptığında bu lüks otomobil şoför frene basmasa bile kendi duruyor. Dünyanın en üst düzey gece görüş sistemlerinden birine de sahip otomobil yine yol kenarından ani fırlayan canlı ve veya benzeri acil durumlarda şoföre iş bırakmıyor. Ayrıca özel alaşımlı lastiklerinden biri seyir halindeyken patlasa bile, nadir özelliğinden ötürü otomobil varış noktasına kadar güvenli bir şekilde ulaşabiliyor.

EV SİNEMA SES SİSTEMİ VAR
Dünyada ilk kez bu otomobilde dünyanın en iyi ses sistemi kullanıldı. Uzmanlar bir ev sinema ses sistemine benzer ileri teknoloji ürün ses sisteminin olduğu otomobilin ses yalıtımına da dikkat çekiyor. İçeride müziğin sesini ne kadar açarsanız açın, kapıları kapalıyken dışarıya hiçbir ses çıkmıyor. Öte yandan ışık paketi de dünyanın nadir sistemlerinden biri. Otomobilin içindeki ışık sisteminde 7 ayrı farklı renkle otomobilin iç renk ambiyansı tamamen değişebiliyor.

KOLTUKLARI MASAJ YAPIYOR
Ultra lüks otomobilin her noktası ayrı bir tasarım ve konfora sahip. Otomobil koltukları hem ısıtma hem de soğutma yapabiliyor. Elektrikli ve hafızaya alınabilir kişisel özelliklere göre ısısı ayarlanan koltuklar ayrıca masaj da yapabiliyor.

REKTÖR DE SİPARİŞ VERDİ İDDİASI
İddiaya göre Başkan Zolan’ın yeni makam otomobilini gören Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı tüm bu özelliklere hayran kaldı. Denizli’nin en pahalı makam otomobillerinden birini kullanan Prof. Dr. Bağcı’nın piyasa değeri yaklaşık 750 Bin TL olan makam otomobilinden alınması için sipariş verdirdiği ileri sürülüyor.

29 MİLYON TL BORÇLANMA YETKİSİ ALMIŞTI
Başkan Zolan’a son büyükşehir belediye meclis toplantısında 29 milyon TL borçlanma yetkisi verilmişti. Borçlanmaya gerekçe olarak ise çeşitli yatırım ve cari harcamalar ibaresine yer verilmişti.

Yorumlar

Furkan şahban   -  Bağlantı 22 Temmuz 2019, 17:41

Başkanımıza kızıyorsunuzda siz sanki o kadar parayı bulunca almıyacaksınız işini layıkıyla yapıyorsa sonuna kadar hak ediyor

irfan   -  Bağlantı 26 Haziran 2014, 12:14

of of of yorumlar yorumlar.. ee başkanım denizliye yakışanı yapar,kazasız belasız denizlimize hayırlı işlerde kullansın ,ha ruhsatında osman zolan yazmıyor abeciler denizli belediyesi tüzel kişiliginin o araç,,,

TAMER SAHİN   -  Bağlantı 31 Mayıs 2014, 11:01

NE GÜZEL VATANDAŞ PARASI YEMEK NE TATLI ARKADAŞ RÜYANDA BİLE GÖRMEYECEĞİN YATLAR KATLAR OTOMABİLLER ALMAK .BIRAL VATANDAŞ NE HALİ VARSA GÖRSÜN AHMET BEY İŞTEN ATILMIŞ KREİ BORCU VAR KARA KARA DÜŞÜNÜR HASAN AMCANIN HALİ PERİŞAN OĞLU EVLENECEK OKUYAN KIZI ÜNİVERSİTEDE DÜĞÜN NEYLE OLŞACAK BIRAK VATANDAŞ DÜŞÜNSÜN SAYIN BAŞKAN KLİMASIDA DİJİTALDİR YAZ AYALARI MALUM SICAK OLUR DENİZLİ HAVASI SEN KEYFİNE BAK BAŞKA SICAKTA TERLEME SOĞUKTADA ÜŞÜME

musa dincer   -  Bağlantı 30 Mayıs 2014, 20:25

birde benim ilcem ve köyümün su sorununuda cösse memnun kalırız ilcem.bekilli köyüm poyrazli

aliveli   -  Bağlantı 30 Mayıs 2014, 17:55

la bu arabayı almak için kaç KOYUNU olmalı adamın?Cevapları % olarak verebilirsiniz.

akıllı vida   -  Bağlantı 30 Mayıs 2014, 07:57

850 tl alıp ta 750.000 tl yı savunanlar 🙂

ali   -  Bağlantı 30 Mayıs 2014, 03:00

Osman başkana yakışır. Rektör hoca zaten lüks bir araca biniyordu. Saatte 245 km hızla toplantılara yetişiyordu. Demek ki saatte 245 km hız yetmiyor, 350 km hız yapacak bir araca ihtiyacı varmış. Bunları çok da büyütmemeli.

MEHMET GÜLFER   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 22:55

Bunca yoksul,iş bulamayan vatandaşımız varken 750 bin liralık araba biraz lüks olmuyor mu ???

bekir çapar   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 20:23

HİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞT TAŞERON İŞÇİSİ SEN SUS SENİN İŞ GÜVENLİĞİ DERDİN YOK BAŞKANIMIZ İŞ GÜVENLİĞİ TEDBİRİ ALMISA DA SENİN EN GÜVENLİ ARACIN VAR ZATEN TABANVAY DERTLENME KARDEŞ NAZIMIN ŞİİRİNDE SÖYLEDİĞİ GİBİ CANIM KARDEŞİM AV. BEKİR ÇAPAR CHP B.ŞEHİR BEL.MEC.ÜYESİ

bekir çapar   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 20:18

HAYIRLI UĞURLU KAZASIZ BELASIZ KULLANMAYI DİLERİM BİZİM BAŞKAN İŞ GÜVENLİĞİ ÖNLEMİ ALMIŞ ÇOK DİKKATLİ BENCE SIRADA GEN-SEK -YARDIMCILARI -DAİRE BAŞKANLARI -ÖZEL KALEM VAR NE OLACAK CANIM EN FAZLA 15 MİLYONCUK ÖNEMLİ OLAN İŞ GÜVENLİĞİ ŞUNUN ŞURASINDA BÜTÇENİN 40’TA BİRİ CANIM DİNİME İMANIMA MÜDÜRLERİN BAŞI KELMİ MECLİS ÜYESİ OLARAK BÜTÇENİN 10 BİRİ FEDA OLSUN ÇÜNKÜ ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ YARASIN YAKIŞIR ANLAYAN ANLADI ZATEN HİŞŞŞT OTO PARKÇI KISKANMA SANADA VERECEZ DARISI İLÇE BEL.BAŞK.LARINA YALNIZ BENCE TAMPON EĞRİ DÜZELTMEK LAZIM MI NEEEEEEEEEE

serhan ulu   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 16:54

zeki bey gibi yorumlar yapın lütfen.
allahım ne insanlar var yahu

irfan   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 16:39

eğer bu olaylar böyle ise yazıklar olsun ikisine de

irfan karadaş   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 13:49

Evet Büyükşehir belediye başkanı olarak makam aracı olacak hakkıdır.ANCAK BU HARCAMA FAZLA KAÇMIŞ.BUKADAR LÜKSE İHTİYAÇ YOK BENCE…………..

Ayhan Kocacoban   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 13:29

dogruymus kerizler ot gibiymis kes kes bitmezmis 🙂

mert   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 12:49

dönerci açmaya bunlar gider artık. yazık günah.

Zeki   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 12:10

Başkanım Hayırlı Uğurlu Olsun,
Allah Kaza Bela vermeden bindirmek nasip eder inşallah.

Yaptıklarınızın yapacaklarınızın teminatı olduğu bu şehirde Sizin gibi büyük başkana böyle büyük (Lüks) makam arabası yakışır.

ahmet   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 10:48

Almanya daki Denizli ayarındaki bir şehrin belediye başkanının makam aracı nedir acaba .Belki Mercedes bile binmiyordur.

engin çeber   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 10:15

arkadaşlar sakin olun ya bizim belediye başkanımız en iyisini hak eder o kadar çaıştı seçim zamanı şimdi meyvesini toplıcak. İNSAN İÇİNE NASIL ÇIKCAKSIN SEN YAA YAZIK GÜNAH BE AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE. VİCDANSIZLAAR..

ramazan   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 10:15

Arkadaşlar Rektör hocamızın siparis verdiği kesinlikle yalandır,hocamızın bütün derdi üniversite ye daha neler yapabilirim ,gecesi gündüzü yok okul için,öğrenciler için koşturuyo adam.saçma sapan şeylerle yıpratmayın insanları

Nejat.   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 09:37

Biz Büyükşehirde ne varsa ilçesinde köyünde mahallesinde olacak dedik…

veysel   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 09:04

“İhtiyaçtan fazla mal haramdır!”

bakara 219.; sana uyuşturucuyu/şarabı ve kumarı sorarlar. de ki: “bu ikisinde büyük bir günah vardır; insanlar için çıkarlar da vardır. ama onların kötülüğü yararlarından çok daha büyüktür. “ve sana neyi infak edeceklerini de soruyorlar. de ki: “helal kazancınızın size ve bakmakla yükümlü olduklarınıza yeterli olanından artanını verin. “işte Allah, ayetleri size böyle açıklar ki, derin derin düşünebilesiniz.

myceco   -  Bağlantı 29 Mayıs 2014, 00:32

Osman Bey,Siz önce Denizlisporu Kurtarın.!Sonrada ister mercedes ister limuzin al.!

Onur   -  Bağlantı 28 Mayıs 2014, 23:34

başkan çok üzüldüm. yakışmadı size.

vatandaş osman   -  Bağlantı 28 Mayıs 2014, 23:07

helal olsun sayın zolana.arkadaşlar ne kızıyorsunuz ki,başkana bu meçlis borçlanma yetkisi vermiş mi vermiş.bu halk bir 5 yıl daha yetki vermiş mi vermiş.size ne oluyor da kızıyorsunuz. başkan zolan yine insaflı davranmış da makam aracını yenilemiş.şahsen ben olsam o yetkilerle ÖZEL UÇAK BİLE ALIRDIM.siz siz olun sakin olun sakin:)))))

VATANDAŞ   -  Bağlantı 28 Mayıs 2014, 21:22

kul hakkı diye bağırmak kolay. Bu arabanın fiyatıyla 1000 tane asgari ücret ödeniyor. 100 asgari ücretli bir yıl yemeden içmeden para biriktirse alamıyor. Bu arabanın onda biriyle de pekala araç alınıp diğer onda dokuzuyla da denizlinin tüm fakirlerinin üstüne başına birşeyler alınıp fakirleri doyurulur. Para da artar üstelik.Yakında ramazanda iftar çadırı edebiyatı başlar.Şaşırmadım. Ortalıkta bunca işsiz aç varken islamiyete uygun olduğunu sanmıyorum.

hasan   -  Bağlantı 28 Mayıs 2014, 21:02

KENDİ İŞİ İLE DEVLET İŞİNDE KULLANDIĞI MUMU SÖNDÜREREK HAREKET EDEN HZ.ÖMER MEZARINDA RAHAT DEĞİLDİR HERHALDE.NE DERSİN BAŞKANIM……………..

Merve   -  Bağlantı 28 Mayıs 2014, 18:18

KAMUDAKİ İSRAFI AZALTIN, EĞİTİM VE SAĞLIK SORUNUNU ÇÖZÜN. HEPSİ BEDAVA OLUR. VATANDAŞIN VERGİLERİYLE HOVARDALIK YAPMAYA NE VAR? HA VATANDAŞ BU KAZIKLARDAN MEMNUNSA AFİYET OLSUN.

ümit   -  Bağlantı 28 Mayıs 2014, 17:29

Bu kadar pahalı bir arabaya bence ihtiyaç yok.Fuzuli bir harcama.Osman Zolan’ı bu harcamasından dolayı kınıyorum.Bu belediye makam arabasını fuzuli diye kullanmayan başkanlar da gördü.Mesaj vereyim dedim işte alana.

ShotOne   -  Bağlantı 28 Mayıs 2014, 17:05

İnsanların alın teri ile kazandıkları ve devlete ödedikleri vergileri ile yaptığınız tüm harcamaların hesabı ahiret günün de sizlerden sorulacaktır. Bunu unutmayın ey sayın Osman ZOLAN …

Haydar Keskin   -  Bağlantı 28 Mayıs 2014, 16:31

Mercedes olmasa zaten bunlar bu makamlara aday maday olmaz. Avrupa’da belediye başkanları işe bisikletle gidiyo, senin şehrindeki daracık sokaklardan o araba zor geçer ama şehir içinde bisiklet ulaşımı hikaye!
Aaaahhh şu şark kalantorluğu yok mu!
Yapın bisiklet yolları, yapın raylı sistem, yapın adam gibi toplu ulaşım, trafik düzenlemesi; o arabaları helal edelim…

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Belediye Başkanı

Osman ZOLAN

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı

_

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
28 Kasım 2021 Pazar 14 20Sağanak Yağışlı
29 Kasım 2021 Pazartesi 14 21Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
30 Kasım 2021 Salı 12 15
1 Aralık 2021 Çarşamba 5 9Yağmurlu
2 Aralık 2021 Perşembe 2 13Çok Bulutlu

Genel Sekreter

Mustafa ÜNAL

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter

_

Denizli Harita

denizli-side

http://adres.denizli.bel.tr/

Büyükşehir Rehber

Adres Denizli Büyükşehir Belediyesi, Altıntop Mah. Lise Cad. No:2 PK:20100
Tel: +90 (258) 280 20 20
Tel: +90 (258) 265 21 37
Sms: +90 (258) 265 21 37
Fax: +90 (258) 280 29 99
Mail: denizli@denizli.bel.tr

http://denizli.bel.tr/

/denizlibuyuksehirbld

_

Büyükşehir İlçe İrtibat

ACIPAYAM - 0541-612 33 38

SERİNHİSAR - 0541-672 70 64

KALE VE BEYAĞAÇ - 0541-612 33 44

TAVAS - 0549-541 23 30

SARAYKÖY VE BABADAĞ - 0533-667 39 41

BULDAN - 0541-672 70 16

ÇİVRİL VE BAKLAN - 0533-733 25 73 0549-744 58 82

ÇAL VE BEKİLLİ - 0549- 747 33 58

BOZKURT VE ÇARDAK - 0549-541 23 26

_