REKLAMI GEÇ

Başvurular başladı, geç kalmayın

Başvurular başladı, geç kalmayın

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Projesi kapsamında gençlerinin sosyal hayatlarını zenginleştirmek için kurulan gençlik kulüpleri kayıtları başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Eylül 2015 Çarşamba, 12:47

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Projesi kapsamında kurulan gençlik kulüpleri kayıtları başladı. 15-25 yaş arası lise ve üniversite öğrencilerine yönelik Genç Denizli Tiyatro, Karikatür, Resim, Hat Sanatı, Fotoğrafçılık, Sinema, Müzik, Doğa Yürüyüşü ve Kurtarma Timi Kulübü gençlere hizmet verecek. Kulüp kayıtları Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Ofisi’nin bulunduğu tarihi Merzeci Un Fabrikası’nda alınıyor. Tamamen ücretsiz olan kulüplerde aktif görev almak isteyen 15-25 yaş arası tüm gençler, Ekim ayının ilk haftasına kadar kayıt yaptırabilecek. 18 yaşından küçük olan öğrenciler için ise veli izni gerekecek.

KULÜP AKTİVİTELERİ
Genç Denizli Tiyatro Kulübü’ne başvuru yapan gençler aldıkları eğitimlerle çeşitli oyunlar sergilerken, Genç Denizli Fotoğrafçılık ve Sinema Kulübü ise sanatın bu alanlarına ilgi duyan tüm gençlere kapısını açacak. Gençler, fotoğraf çekme, kısa film hazırlama ve sinema sanatının inceliklerini eğitmenlerden öğrenecek. Resim, Karikatür ve Hat Sanatı Kulübü’ne katılan gençler ise bu alanda becerilerini geliştirerek, eserleriyle sanatseverlerin huzuruna çıkacak. Doğa Kulübü üyeleri Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği doğa gezilerine katılırken, Kurtarma Timi Kulübü üyeleri ise itfaiye ekiplerinden teorik ve pratik eğitim alacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Temmuz 2024 Perşembe 25 39Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
26 Temmuz 2024 Cuma 24 36Parçalı Bulutlu
27 Temmuz 2024 Cumartesi 22 36Sıcak
28 Temmuz 2024 Pazar 22 38Sıcak
29 Temmuz 2024 Pazartesi 25 39Sıcak