REKLAMI GEÇ

BAYRAM COŞKUSU BAŞLADI

BAYRAM COŞKUSU BAŞLADI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başladı. Törende, ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okullarda şiir, kompozisyon, resim ve çeşitli spor dallarında dereceğe giren öğrencilere ödülleri verildi.

Şengül Boz / DENİZLİHABER / 28 Ekim 2015 Çarşamba, 15:13

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başladı. 

Törene, Vali Şükrü Kocatepe, CHP Milletvekilleri Gülizar Biçer Karaca, Melike Basmacı ve Kazım Arslan, 11.Motor Piyade Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kamil Özhan Özbakır, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile öğrenciler katıldı.

denizli-cumhuriyet-bayrami-celenk-sunumu-ic-1

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan tören, kurumlara ait çelenklerin Atatürk Anıtı’na sunulmasıyla devam etti.

BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
Denizli’de eğitim-öğretime devam eden ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okullar arası düzenlenen şiir, kompozisyon, resim ve spor dalları ile ilgili yarışmalarda dereceğe giren öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Öğrencilere, madalya ve ödüllerini Vali Şükrü Kocatepe verdi.

denizli-cumhuriyet-bayrami-celenk-sunumu-ic

Atatürk Anıtı önündeki töreninin ardından Vali Şükrü Kocatepe ve beraberindekiler Muharip Gaziler Derneği Denizli Şubesi’ni ziyaret etti. Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, yarın (Perşembe günü) saat 09.30’da Gazi Bulvarı’nda düzenlenecek törenle devam edecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Haziran 2024 Salı 26 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
27 Haziran 2024 Perşembe 24 41Sıcak
28 Haziran 2024 Cuma 25 39Sıcak
29 Haziran 2024 Cumartesi 22 39Sıcak