REKLAMI GEÇ

Benim Mahallem ile Cankurtaran Yaz Kampı’nda buluştular

Benim Mahallem ile Cankurtaran Yaz Kampı’nda buluştular

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nin geleneksel olarak düzenlediği, misafirlerinin gün boyu keyifli zaman geçirdiği Cankurtaran Yaz Kampı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Temmuz 2023 Perşembe, 11:59

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nin Benim Mahallem Projesi kapsamında hayata geçirdiği Cankurtaran Yaz Kampı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi Gökpınar ve Kayıhan Sosyal Etkinlik Merkezi öğrencileri ile Akçeşme, Akkonak ve Karahasanlı Mahallesi sakini kadınlar kampa misafir oldu. Kampta gün boyu gönüllerince eğlenen misafirlere yönelik Denizli İl Sağlık Müdürlüğü’nce temel sağlık, AFAD Denizli İl Müdürlüğü uzmanlarınca afet yönetimi konularında bilgi verildi. Denizli Büyükşehir Belediyesi spor kursu eğitmenlerinin katılımıyla zumba yapan kadınlar, DENMEK eğitmenlerince geleneksel el sanatlarından keçe işleme imkanı buldu. Proje kapsamında çocuklar da eğitimlerin yanı sıra palyaço, yüz boyama, farklı oyun ve aktiviteler ile gün boyu eğlenceli zaman geçirdi.

MAHALLE KÜLTÜRÜ CANLANIYOR
Benim Mahallem ile 4 yıldan bu yana kadın ve çocukları yaz kampında misafir ettiklerini belirten Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, “Sizler burada olduğunuz sürece Cankurtaran daha güzel, daha keyifli bir hale geliyor. Çocuklarımızın keyfine diyecek söz yok. Hep birlikte olduğumuz zaman buraların anlamı oluyor. Bu tesisler sizler ve çocuklarımız ile neşeleniyor” dedi. Misafirlere birçok konuda eğitimlerin de verildiğini kaydeden Değirmenci, “Önemli olan şehrimiz daha güzel ve yaşanılır bir hale gelsin. Bizden sonra gelecek olan nesil daha refah bir Türkiye’de ve Denizli’de yaşasın derdimiz ve gayemiz budur” dedi.

 

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Temmuz 2024 Salı 24 39Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 40Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 41Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 25 42Sıcak