REKLAMI GEÇ

“Bilgin Horoz” okullarda

“Bilgin Horoz” okullarda

Denizli Büyükşehir Belediyesi, okul öncesi ile ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıflar için hazırladığı “Bilgin Horoz” dergisinin okullarda dağıtımına başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Şubat 2015 Cuma, 14:12

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin hazırlattığı, çocukların eğitim düzeylerine göre çeşitli eğitici, öğretici içeriklerle eğlenceli bulmaca, boyama ve masallardan oluşan ‘Bilgin Horoz’ dergisinin ilk etapta 65 bin öğrenciye ulaştırılması hedeflendiği belirtildi.

denizli-buyuksehir-bilgin-horoz-ic

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bugüne kadar eğitim ile ilgili hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını belirterek, eğitimin tek bir kurum üzerine bırakılmasının doğru olmadığını işaret etti.

“Eğitime desteğimiz sürecek”
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin gerek eğitim materyalleri gerekse fiziki eğitim altyapısı için birçok projeyi hayata geçirdiğini kaydeden Başkan Zolan, şöyle konuştu: “Eğitime olan desteğimizi artırarak sürdüreceğiz. Bilginin en değerli olduğu çağımızda, çocuklarımıza fırsat eşitliği sunmak için bunu yapmak zorundayız. Bugüne kadar ‘eğitim bizim işimiz değil’ demeden her türlü desteği verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Bilgin Horoz, çocuklarımızın eğlenerek öğrenmesini sağlayacak bir eser olduğu kanaatineyim. Önümüzdeki süreçte Bilgin Horoz’un içeriği daha da zenginleştirilerek çocuklarımızın eğitim hayatına artılar katabilir.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
20 Temmuz 2024 Cumartesi 27 41Sıcak
21 Temmuz 2024 Pazar 25 42Sıcak
22 Temmuz 2024 Pazartesi 27 42Sıcak
23 Temmuz 2024 Salı 26 41Sıcak
24 Temmuz 2024 Çarşamba 25 39Sıcak