REKLAMI GEÇ

“Bozkurt gerçek belediyecilikle tanışacak”

“Bozkurt gerçek belediyecilikle tanışacak”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Bozkurt Belediye Başkan Adayı Akif Bayar, Bozkurt ilçesinin geleceğini birlikte inşa edeceklerini vurgulayarak, “Bozkurt gerçek belediyecilikle tanışacak” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Mart 2024 Pazartesi, 13:36

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhur İttifakı Bozkurt Belediye Başkan Adayı Akif Bayar ile bir araya geldi. Bozkurt ilçesinin eğitim hayatında çok başarılı çalışmalara imza atan Başkan Adayı Bayar’ın belediye başkanlığı için de uygun bir isim olduğunu işaret eden Başkan Zolan, Bozkurt için birlikte el ele gönül gönüle çalışmaktan büyük bir mutluluk duyacağını söyledi. Denizli’nin büyükşehir olmasıyla birlikte tüm ilçelerde olduğu gibi Bozkurt’ta da birçok hizmet yaptıklarını anlatan Başkan Zolan, “Bozkurt ilçemizin her köşesine dokunduk, ilçemizin güzelliğine güzellik kattık. Yeni dönemde de inşallah Akif Bayar hocamızla Bozkurt’un tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini ön plana çıkaracak, halkımızın yaşam kalitesini yükseltecek çalışmalara imza atacağız. Bozkurt inşallah gerçek belediyecilikle tanışacak” dedi.

“İlçemizin geleceğini birlikte inşa edeceğiz”

Cumhur İttifakı Bozkurt Belediye Başkan Adayı Akif Bayar ise, 35 yıllık eğitim hayatını daha da ileri taşıyarak bu kez Bozkurt halkının daha kaliteli ve konforlu bir yaşam sürmesi için çalışacağını söyledi. Başkan Zolan ile birlikte Bozkurt ilçesinin geleceğine yön verecek projeler gerçekleştireceklerini kaydeden Bayar, öncelikle kapalı pazaryeri, gençlik merkezi, sosyal ve kültürel tesisler başta olmak üzere ilçe belediyesinin sorumluluğunda olup da uzun yıllardır karşılanmayan ihtiyaçları gidereceklerini söyledi. Bayar, “İnşallah Osman Zolan Başkanımızla Bozkurt ilçemizi tepeden tırnağa yenileyip halkımızı daha kaliteli bir yaşamla buluşturacağız. Bozkurt’umuzu gerçek belediyecilikle tanıştıracağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Nisan 2024 Salı 14 31Az Bulutlu
17 Nisan 2024 Çarşamba 12 29Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
18 Nisan 2024 Perşembe 12 29Parçalı Bulutlu
19 Nisan 2024 Cuma 10 28Parçalı Bulutlu
20 Nisan 2024 Cumartesi 12 28Gökgürültülü Sağanak Yağışlı