REKLAMI GEÇ

Büyükşehir Avrupa ile proje ortağı

Büyükşehir Avrupa ile proje ortağı

AB’nin Leonardo da Vinci “Hayat Boyu Öğrenme Programı” desteği ile finanse edilen, Türkiye’den Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Fransa, İngiltere, İtalya, İngiltere ve Polonya’nın ortak olduğu Planning For Real-PFR ( Gerçek İçin Planlama) Projesi’nin tanıtım toplantısı yapıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Temmuz 2014 Çarşamba, 09:59

AB’nin Leonardo da Vinci “Hayat Boyu Öğrenme Programı” kapsamında, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin de ortağı olduğu Planning For Real-PFR (Gerçek İçin Planlama) Projesi’nin tanıtım toplantısı Denizli Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya, Proje Koordinatörü ve Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Halil İbrahim Kaşlıköse ile birlikte Pamukkale Üniversitesi (PAÜ), Merkezefendi Belediyesi, Pamukkale Belediyesi temsilcileri ayrıca Çevre Koruma ve Kontrol, İmar ve Şehircilik, Ulaşım, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlıkları ve Kent Konseyi’nden olmak üzere toplam 19 yetkili katıldı.

Projenin tanıtım ve sunumunun ardından katılımcılar ile birlikte proje süreci hakkında görüş, öneri ve teklifler üzerinde değerlendirmeler yapıldı. Toplantıda, Gerçek İçin Planlama Projesi’nin 3D modeline dayalı olarak bir topluluk ve mekan planlama sürecini oluşturduğu ifade edildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Haziran 2024 Salı 26 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
27 Haziran 2024 Perşembe 24 41Sıcak
28 Haziran 2024 Cuma 25 39Sıcak
29 Haziran 2024 Cumartesi 22 39Sıcak