REKLAMI GEÇ

Büyükşehir Belediyesi Çocuk Şenliği sona erdi

Büyükşehir Belediyesi Çocuk Şenliği sona erdi

Çocukların tatil keyfini doyasıya yaşaması için düzenlenen Denizli Büyükşehir Belediyesi Çocuk Şenliği 3 günde binlerce çocuğu ağırladı. Çocuklar, tiyatrodan, sihirbaz gösterilerine atölyelerden sanal gerçeklik oyun alanlarına tatil keyfini Büyükşehir Belediyesi ile yaşadı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Şubat 2024 Pazartesi, 11:59

Denizli Büyükşehir Belediyesinin, çocukların tatil keyfini doyasıya yaşamaları için düzenlediği Denizli Büyükşehir Belediyesi Çocuk Şenliği sona erdi.

Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen şenlikte binlerce çocuk gönüllerince eğlendi.

Kukla, pandomim ve çocuk tiyatrolarından, sihirbaz gösterilerine boyama atölyelerinden sanal gerçeklik oyun alanlarına birçok etkinliğin yer aldığı şenlik 2 Şubat’ta kapılarını açtı. Hafta sonu programının dolu dolu geçtiği şenliğe akın eden çocuklar gün boyu yapılan yüz boyama, palyaço, sosis balon ve maskot gösterilerine katıldı.

Sanal gerçeklik oyun alanının yoğun ilgi gördüğü şenlikte oyunları 3 boyutlu yaşayan çocuklar keyifli saatler geçirdi. Ahşap horoz masa süs, taş boyama magnet, kum boyama, seramik boyama, baykuş kalem, mandala bardak altlığı gibi düzenlenen birçok atölye çalışması ile eğlenceli etkinliklere katılan çocuklar ayrıca planetaryumda uzayın derinliklerini izleme fırsatı buldu.

“ÇOCUKLARIMIZ İÇİN NE YAPSAK AZDIR”
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, çocukların tatil keyfini verimli ve kaliteli geçirmeleri için düzenledikleri Çocuk Şenliğinin çok güzel geçtiğini belirterek, “Şenlikte her şey çocuklarımız için özenle hazırlandı. Çocuklarımızın tatil keyfini doyasıya yaşayabilmeleri için birbirinden farklı birçok etkinliği bir araya getirdik” ifadelerini kullandı.

Şenliğe çocukları ile birlikte katılan anne-babalara da teşekkür eden Başkan Zolan, “Çocuklarımız şenliği çok sevdi. Katılımın yoğun olması, onların yüzlerinin güldüğünü görmemiz bizleri ayrıca çok mutlu etti. Çocuklarımız için ne yapsak azdır” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Temmuz 2024 Pazartesi 24 38Sıcak
16 Temmuz 2024 Salı 23 40Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 26 41Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 42Sıcak