REKLAMI GEÇ

Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan organizasyonları sürüyor

Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan organizasyonları sürüyor

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazanda her güne özel düzenlediği etkinlikler renkli görüntülere sahne oluyor. Ateşbaz gösterileri ile nefes kesen programlar büyük bir beğeni ile izlenirken, eski ramazanları aratmayan etkinlikler “Büyükşehir ile bir başkadır Denizli ramazanları” dedirtiyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Nisan 2022 Salı, 13:40

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazanın ayının kentte dolu dolu yaşanması için hazırladığı birbirinden güzel programlar Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılmaya devam ediyor.

Konserden tiyatroya, söyleşilerden şiir dinletisine kadar gerçekleştirilen birbirinden güzel programlar her gün Denizlililerle buluşurken, saat 20.30’dan itibaren eski ramazanları aratmayan etkinlikler düzenleniyor.

Bu kapsamda dün akşam gerçekleştirilen programda Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nin önünde sergilenen ateşbaz gösterisi nefes kesti. Ağzından alev püskürterek vücudunda ateş gezdiren ateşbazın alev toplarını yutması ise izleyenleri hayretler içerisinde bıraktı. Çocuklara özel kukla gösterilerinin de sergilendiği gecede uzun boyları ile dikkat çeken tahta bacaklı animatör ve palyaçolar ise büyük dikkat çekti.

DAVULLAR ÇALDI, TÜRKÜLER SÖYLENDİ
Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde saat 21.30’da başlayan konserde ise Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçısı Sadi Cesuroğlu sahne aldı.

Programa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serhat Akbulut, Kültür ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cesuroğlu’nun özellikle davul-zurna eşliğinde seslendirdiği birbirinden güzel türküler salondakilere unutulmaz bir gece yaşattı. Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı programları detayına https://www2.denizli.bel.tr/userfiles/image/site/Ramazan-Etkinlik-Programi-2022.pdf adresinden ulaşılabiliyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
20 Temmuz 2024 Cumartesi 27 41Sıcak
21 Temmuz 2024 Pazar 25 42Sıcak
22 Temmuz 2024 Pazartesi 27 42Sıcak
23 Temmuz 2024 Salı 26 41Sıcak
24 Temmuz 2024 Çarşamba 25 39Sıcak