REKLAMI GEÇ

Büyükşehir bonkör davrandı

Büyükşehir bonkör davrandı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Kınıklı, Üçler ve Kaleiçi’ndeki iki bina ile bir spor tesisininin kullanımını çeşitli kurumlara verdi.

Hüseyin Özgenç / DENİZLİHABER / 21 Ekim 2014 Salı, 09:12

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi ekim dönemi toplantılarının ikincisini yaptı. Başkanvekili Ali Değirmenci’nin başkanlık ettiği toplantıda mülkiyeti belediyeye ait üç mülkün kullanımı devredildi.

B.Belediyespor’un bir süreden bu yana kullandığı Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nin karşısındaki 7 bin metrekarelik spor tesisi 5 yıllığına daha aynı kulübe verildi. Burada B.Belediyespor’un antrenmanlarının yanı sıra yaz spor kursları da yapılıyordu.

Merkezefendi ilçesi sınırlarında kalan ve bir dönem hem polis em de zabıta karakolu olarak kullanılan Kaleiçi pazarındaki dükkan da Merkezefendi Belediyesi’ne verildi. Dükkanı belediyenin MERTAŞ isimli şirketi pazaryeri koordinasyonunda kullanacak.

Yine Merkezefendi’nin Gümüşler Mahallesi’nde bulunan Gümüşçay Camisi’nin zemin katı da Merkezefendi Müftülüğü’ne 5 yıllığına verildi. Müftülük, burada Kuran kursları düzenleyecek. Her üç tahsis için meclis üyeleri oy birliğiyle karar alırken, karar gereği Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan yetkili kılındı. Zolan bu üç kurumla da protokol yaparak mülkleri tahsis edecek.

Yorumlar

Beyhan ÖKMEN   -  Bağlantı 21 Ekim 2014, 09:56

Hayırlı olsun,Kurumlar bizim olduğuna göre yardımcı olunması gerekmektedir.Herkesten Allah razı olsun.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
22 Haziran 2024 Cumartesi 25 41Sıcak
23 Haziran 2024 Pazar 25 42Sıcak
24 Haziran 2024 Pazartesi 26 43Sıcak
25 Haziran 2024 Salı 26 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 43Sıcak