REKLAMI GEÇ

Büyükşehir ekipleri yeni yıla nöbette girdi

Büyükşehir ekipleri yeni yıla nöbette girdi

Denizli Büyükşehir Belediyesinin nöbetçi ekipleri vatandaşların yeni yıl tatillerini rahat, güven ve huzur içinde geçirmeleri için görevleri başında hazır bekledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Ocak 2020 Çarşamba, 13:20

Denizlililerin yılbaşı tatillerini rahat, huzur ve güven içinde geçirmeleri için tüm tedbirleri alan Denizli Büyükşehir Belediyesinin nöbetçi birimleri yeni yıla nöbette girdi ve görevleri başında hazır bekledi. Bu kapsamda, Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı il genelindeki 52 noktada nöbet tutulurken, ekipler meydana gelebilecek yangın ve trafik kazası gibi olaylar için alarmda bekledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığının nöbetçi ekipleri de görevleri başında bulunurken, vatandaşların huzur, güven ve rahatı için denetimlerini sürdürdü.

ALO 185 ve ALO 153’e gelen ihbarlara anında müdahale
DESKİ ekipleri de meydana gelebilecek arızalara müdahale için nöbetçi ekiplerini hazır bulundurdu, ALO 185 arıza hattına gelen ihbarlar için nöbetçi ekipler yönlendirildi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı bünyesinde bulunan Trafik Yönetim Merkezi personeli de trafiği an be an izleyerek, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önlemlerini aldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi ALO 153 hattına gelen ihbarlar ise anında değerlendirilerek nöbetçi ekipler tarafından müdahale edildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Nisan 2024 Pazar 12 28Az Bulutlu
15 Nisan 2024 Pazartesi 13 29Sisli
16 Nisan 2024 Salı 14 31Sisli
17 Nisan 2024 Çarşamba 14 29Parçalı Bulutlu
18 Nisan 2024 Perşembe 12 28Çok Bulutlu