REKLAMI GEÇ

Büyükşehir’in iftar sofrası Sevindik’te

Büyükşehir’in iftar sofrası Sevindik’te

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından, Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede düzenlenen iftar yemekleri Sevindik Mahallesi ile devam etti. Yemeğe katılan Başkan Osman Zolan, “Sevindik’te yapılması gereken yeni projelerle ilgili planları muhtarımızla, mahalle sakinlerimizle değerlendiriyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Temmuz 2016 Pazar, 14:49

Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu kez gönül sofrasını Sevindik Mahallesi’nde kurdu. İftar yemeğine katılıp, orucunu mahalle sakinleriyle birlikte açan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, konuşmasında “Güzel bir Ramazan ayı geçti. Vatandaşlarımızla aynı sokakta aynı sofrada gönüllerimiz buluştu. Ramazan’ın manevi atmosferini doyasıya yaşadık. Bugün Sevindik’te vatandaşlarımız olağanüstü ilgi gösterdiler, ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. Sevindik’te yaptığımız birçok iş var. Yapmamız gereken de birçok güzel işler olacak. Bu yapılması gereken yeni projelerle ilgili planları muhtarımızla, mahalle sakinlerimizle değerlendiriyoruz” diye konuştu.

denizli-buyuksehir-iftar-yemegi-sevindik-mahallesi-1

Bayram ziyaretlerinin önemini de vurgulayan Zolan, bayramda aile büyüklerinin, yakınların, ihtiyaç sahiplerinin ve vefat edenlerin unutulmaması gerektiğini söyledi. Şehirlerarası yolculuğa çıkacakları da trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
25 Haziran 2024 Salı 26 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
27 Haziran 2024 Perşembe 24 41Sıcak
28 Haziran 2024 Cuma 25 39Sıcak
29 Haziran 2024 Cumartesi 22 39Sıcak