REKLAMI GEÇ

Çınar’da OHAL

Çınar’da OHAL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çınar’da yapacağı konuşma öncesi olağanüstü güvenlik önlemleri alındı. Her yer polis kaynıyor. Dedektör köperler bomba aradı, binaların çatılarına keskin nişancılar yerleştirildi. Meydana gelen vatandaşlar, sıkı bir üst aramasından geçirilerek alana alındı.

Burak Coşkun / DENİZLİHABER / 21 Mart 2015 Cumartesi, 12:16

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Delikliçınar Meydanı’nda yapacağı konuşmaya saatler kaldı. Güvenlik önlemlerini üst düzeyde olması dikkat çekti. Delikliçınar Meydanı’na çıkan bütün yollar kilometrelerce öteden araç trafiğine kapatıldı. Meydan çevresinde binlerce sivil ve üniformalı polis görev yaptı. 

ic-25 KAMYON BARİYER
Çınar’a çıkan yolları kapatmak için 5 kamyon dolusu demir bariyer getirildiği bildirildi. Demir bariyerlerle oluşturulan koridorların dışında alana giden yol bırakılmadı. 22 sokak girişi bariyerlerle kapatılarak polis ekipleri yerleştirildi.
ic-3SIKI ARAMA
Erdoğan’ın konuşmasını dinlemek için Delikliçınar’a gelen vatandaşlar, 4 noktada sıkı bir üst aramasından geçirilerek alana alındı.

ic-1BOMBA ARADI
Bu arada dedektör köpekler de konuşma platformunun çevresinde bomba araması yaptı. Dedektör köpekler, alanda bulunan ve çevreden geçen araçlarda da arama yaptı.
ic-4KOMŞU İLLERDEN POLİS TAKVİYESİ
Çevredeki bütün binaların çatılarına keskin nişancılar yerleştirildi. Bu arada Denizli Emniyet Müdürlüğü’nde izinlerin iptal edilmesine rağmen, polis sayısı yetersiz kalınca Aydın, Nazilli, Burdur, İzmir ve Muğla’dan takviye polis ekipleri getirildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
19 Haziran 2024 Çarşamba 24 40Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
20 Haziran 2024 Perşembe 24 42Sıcak
21 Haziran 2024 Cuma 24 42Sıcak
22 Haziran 2024 Cumartesi 24 41Sıcak
23 Haziran 2024 Pazar 25 43Sıcak