REKLAMI GEÇ

DDH’nın minikleri büyüledi

DDH’nın minikleri büyüledi

Denizli Devlet Hastanesi Kreşi’nin minikleri, hazırladıkları yıl sonu gösterisi ile ailelerine unutamayacakları bir gün yaşattı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Haziran 2016 Cumartesi, 10:27

Denizli Devlet Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen gösteriye İl Sağlık Müdürü Dr. Şükrü Arpacı, Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr. Berna Öztürk, Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. İbrahim Ekiz, Denizli Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan, idareciler, hastane çalışanları ve çok sayıda veli katıldı.

ddh-kres-gosteri-2

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından 3- 6 yaş arasında yer alan 34 çocuk hazırladıkları şarkıları, şiirleri ve dans gösterilerini sergiledi. Büyük bir coşku içinde izlenen gösteriler izleyicilerden büyük alkış aldı. Aileler de bol bol fotoğraf ve video çekerek çocuklarının bu anlarını ölümsüzleştirdiler.

Hastane Yöneticisi Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan, ailelerin düzenlenen etkinliğe gösterdikleri yoğun ilgiden duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Saçkan, “Hastanemiz kreşinde öğrenim gören 34 çocuğumuz bir yıl boyunca öğrendikleri, hazırlandıkları, bu güzel çalışmaları bizlere bugün sergileyecekler. Her yıl olduğu gibi bu yıl da biz idareciler, çocuklarımız ve velilerimiz büyük heyecan içerisindeyiz. Çocuklarımız öğretmenleri ile birlikte bizlere sunmak için çok güzel gösteriler hazırlamışlar. Ben şimdiden hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

ddh-kres-gosteri-1

“KREŞ EĞİTİMİ, ÇOCUKLARIN SANATSAL YÖNLERİNİ DE DESTEKLEMEKTEDİR”
Çocukların gelecekte faydalı bireyler olabilmelerinde küçük yaştan itibaren aldıkları eğitimin önemli olduğunu dile getiren Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr. Berna Öztürk ise, kreş eğitiminin büyük önem taşıdığını söyledi. Öztürk, “Bizler sağlık çalışanları olarak yoğun çalışma ortamı içinde çocuklarımıza zaman zaman yeteri kadar vakit ayıramamaktayız. Böyle bir tempoda, bir anne ve baba olarak çocuklarımızı okul öncesi dönemde gönül rahatlığı ile güvendiğimiz bir yere teslim edebilmek gerçekten çok önemli. Bu anlamda Denizli Devlet Hastanemize bağlı kreşimizde öğretmenlerimiz ve personelimiz çocuklarımızın gelişimi için temel eğitimlerinin yanı sıra bilim ve sanat yönlerini de destekleyerek çocuklarımızın hayata hazırlanmasında emek sarf etmektedirler. Ben buradan hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu yıl kreşimizde 34 çocuk mevcuttu, bu yıl 10 yavrumuzu mezun ediyoruz. Çocuklarımızla gurur duyuyor ve hem onlar hem sizler adına çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Yaşamlarının ilerleyen bölümlerinde bu yavrularımıza üstün başarılar, sağlıklı ve huzurlu yıllar diliyorum” diye konuştu.

ddh-kres-gosteri-3
İl sağlık Müdürü Dr. Şükrü Arpacı da, “Çocuklarımız bugün çok güzel hazırlanmışlar. Onları bu gösteriler için hazırlayan öğretmenlerini ve kreşe her türlü desteği sağlayan Genel Sekreterliğimizi yaptıkları hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Çok güzel bir program hazırlamışsınız. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

ddh-kres-gosteri-4

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
18 Haziran 2024 Salı 24 41Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
19 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
20 Haziran 2024 Perşembe 24 42Sıcak
21 Haziran 2024 Cuma 23 41Sıcak
22 Haziran 2024 Cumartesi 24 40Sıcak