REKLAMI GEÇ

Büyükşehir’den anneler buluşması

Büyükşehir’den anneler buluşması

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Anneler Günü dolayısıyla özel bir etkinlik düzenledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Mayıs 2017 Cuma, 15:38

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Anneler Günü dolayısıyla North Point Otel’de bir program düzenledi. Programa Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Turgut, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, “Kadın Meclisi olarak anneleri ve evlatlarını programımızda buluşturmak ve Anneler Günü’nde bir arada olalım istedik. Bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize Kadın Meclisim adına teşekkür ediyorum. Bizler önce evlat, sonra kardeş, eş ve anneyiz. Kadın olmanın en güzel yanı anne olmaktır. Annelik duygusunu yaşayabilmek de çok önemlidir” dedi.

“ANNELERİN HAKKINI ÖDEYEMEYİZ”
Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ise, “Bugün buradaki en güzel sıfat annelik sıfatıdır. Payelerin en yüksek rütbesi anneliktir. Dinimizde ‘Cennet anaların ayağının altındadır’ diye buyrulan bir hadis-i şerif var. Çok fazla söze gerek yok aslında bu söz her şeyi anlatıyor” dedi.

Anne üzerine söylenecek çok söz bulunduğunu ifade eden Değirmenci, “Ancak en güzeli karşılıksız sevgi ve şefkat gösterebilen, karşılıksız merhamet gösterebilen yegane varlık analarımızdır. Annelerin hakkını ödeyemeyiz. İyi günümüzde kötü günümüzde yanımızda olan annelerimizdir. Bu vesile ile bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Değirmenci ve Özen davetlilere Anneler Günü anısına şal hediye etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
18 Haziran 2024 Salı 24 41Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
19 Haziran 2024 Çarşamba 25 41Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
20 Haziran 2024 Perşembe 24 42Sıcak
21 Haziran 2024 Cuma 23 41Sıcak
22 Haziran 2024 Cumartesi 24 40Sıcak