REKLAMI GEÇ

Zabıta Teşkilatı 191 yaşında

Zabıta Teşkilatı 191 yaşında

Zabıta teşkilatının 191. kuruluş yıldönümü nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı personeli, Başkan Osman Zolan’ı ziyaret etti. Zabıta teşkilatındaki personelin gece gündüz demeden çalıştığını belirten Başkan Zolan, “Sizler bizim gözümüz kulağımızsınız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Eylül 2017 Perşembe, 16:58

Zabıta Teşkilatı 191. Kuruluş yılını kutluyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’da Zabıta Haftası nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarete Zabıta Dairesi Başkanı Özkan Tosun, daire müdürleri ve personel katıldı.

Özkan Tosun, “Biz bu şehirde yaşayan vatandaşlarımızın, huzur mutluluk ve esenliği için gece gündüz çalışıyoruz. Teşkilatımızın 191. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle de sizi ziyaret ederek vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür etmek istedik” dedi.

‘ZOR BİR GÖREV İCRA EDİYORSUNUZ’
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Zabıta teşkilatının 191. yıl dönümü. Neredeyse 2 asra yaklaşan bir süreçte Zabıta teşkilatı ülkemizde hizmet veriyor. Denizli Belediyesi kurulduğu günden bugüne de zabıta hizmetleri verilmeye devam ediliyor. Her geçen gün daha nitelikli, daha güzel; insanlarımızın mutluluğu için, sağlığı için çalışıyorsunuz. Esnafımızla birlikte onlarla ortak hareket ederek bizim gözümüz ve kulağımız oluyorsunuz. Zabıta’da çalışan bütün personelimiz gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Ben sizlere teşekkür ediyorum. Zaman zaman zorluklar yaşıyorsunuz. Zor bir görev icra ediyorsunuz. Hiçbir zorluk işin önüne geçemez. Sonucunda doğruya ulaşıyorsak yapılması gerekiyor. Sizler de bunun için bugüne kadar gayret gösterdiniz. Kazasız belasız güzel işlerin altına imza atmaya devam edeceğiz. Zabıta Haftası kutlu olsun. Bize vatandaşlarımıza hizmet etmek yakışır. Sadece ve sadece hizmet etmemiz lazım. Vatandaşın derdine derman olmak gerekir. Bunun için hep beraberiz ve bu görevlerdeyiz. Bu görevleri bugüne kadar yapmak için en iyi şekilde gayret ettik ve bundan sonrada gayret edeceğiz. Zabıta Haftası tekrar hayırlı olsun” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Temmuz 2024 Salı 24 39Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 40Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 41Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 25 42Sıcak