REKLAMI GEÇ

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde ilk Halk Günü

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde ilk Halk Günü

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nde Halk Günü uygulaması başladı. Her ayın ilk salı gününü bu randevuya ayıran Başkan Osman Zolan, Halk Günü’ne gelen vatandaşlarla tek tek görüştü, onlara “ulaşılmaz değiliz” mesajını verdi.

Büşra Kuru / DENİZLİHABER / 4 Ağustos 2015 Salı, 11:19

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşlar ile yüz yüze görüşmek için düzenlediği Halk Günü’nün ilkini gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi’nin zemin katında düzenlenen Halk Günü’ne problem, istek ve önerilerini aktarmak için gelen vatandaşlar, önce sıra aldı. Ardından da Zolan, sıra numarasına göre vatandaşların sorunlarını dinlemeye başladı.

Halk Günü’ne katılan vatandaşlara tek tek “hoşgeldiniz” diyen ve onlarla sohbet eden Zolan, görevlendirdiği başkan yardımcıları ve daire başkanlarından aktarılan konuların not alınmasını ve takipçisi olunmasını istedi.

Vatandaşların kendisini ulaşılmaz olarak görmelerini istemediğini belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Bazen toplantılarımız, bazen de il dışında olduğumuz günler oluyor. Vatandaşlarımız geldiklerinde beni bulamayabiliyorlar. Bazen de ‘nasıl ulaşacağız’ diyerek, olumsuzluğa kapılıp gelmiyorlar. Ben de sorunların anlatılması için her ayın ilk salı günü vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorunlarını dinlemek ve çözüm bulmak istedim” dedi.

Zolan, Denizli halkını her ayın ilk salı günü gerçekleşecek Halk Günü’ne davet ederek, burada her sorunun dile getirilebileceğini sözlerine ekledi.

Vatandaşlar da Başkan Zolan’a Halk Günü düzenlemesi için teşekkür ederek, “Görüş ve isteklerimizi yüz yüze dile getirme fırsatı bulabileceğiz. Güzel bir uygulama. Ancak ayda birden fazla yapılsa daha iyi olur düşüncesindeyiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Haziran 2024 Cuma 26 43Sıcak
15 Haziran 2024 Cumartesi 20 36Sıcak
16 Haziran 2024 Pazar 19 38Sıcak
17 Haziran 2024 Pazartesi 21 38Sıcak
18 Haziran 2024 Salı 22 40Sıcak