REKLAMI GEÇ

Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne EMITT ödülü

Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne EMITT ödülü

Denizli’yi 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat (EMITT) Fuarı’nda temsil eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin tüm güzelliklerini sergilediği standıyla “21’inci EMITT Fuarı En Etkin Organizasyon Ödülü”nü kazandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Ocak 2017 Pazar, 14:54

Denizli Büyükşehir Belediyesi, dünyanın ve Türkiye’nin en etkin turizm profesyonellerini buluşturan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat (EMITT) Fuarı’na damga vurdu.

İstanbul’da düzenlenen 21. EMITT Fuarı’nda Denizli’yi temsil eden Büyükşehir Belediyesi, kentin doğal ve tarihi güzellikleri ile turistik alanlarını tanıttığı standıyla ‘En Etkin Organizasyon Ödülü’nü kazandı.

Pamukkale, Denizli Kayak Merkezi, Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası, Yeşilyuva ayakkabıcılığı, Buldan ve Babadağ dokumacılığı, Yatağan bıçakları ile Serinhisar leblebisi, Çivril elması, keşkek gibi yöresel lezzetler ve çeşitli çömleklerle zenginleştirilen stant, fuar boyunca binlerce ziyaretçinin akınına uğradı.

BAKAN AVCI DENİZLİ’Yİ ÖRNEK GÖSTERDİ
Vatandaş ve turistlerin yanı sıra fuar katılımcılarının da yoğun ilgisini alan Denizli Büyükşehir Belediyesi standının ziyaretçileri arasında; Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Batman Milletvekili Ataullah Hamidi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ömer Arısoy ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay da yer aldı. Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Denizli’nin tüm güzelliklerinin anlatıldığı stant dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve ekibini tebrik ederek, başarılı sunumun diğer şehirlere de örnek olmasını diledi. Bakan Avcı ve beraberindekilere Yatağan Kılıcı ve Çeşm-i Bülbül hediye edildi.

“BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZİ TANITTIK”
EMITT’in dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olduğunu belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Denizlimizin tanıtımı açısından bu uluslararası fuarı çok önemsiyoruz. Pamukkale’den antik kentlere, doğal güzelliklerimizden Bağbaşı Yaylası ve Teleferiğe, Denizli Kayak Merkezinden, tekstile kadar bizi biz yapan tüm değerlerimizi EMITT’te tanıtma imkanı bulduk. Denizlimize yakışır standımızla fuardaki En Etkin Organizasyon Ödülü’nü kazandık. Bu başarıda emeği geçen tüm arkadaşlarıma ve ziyaretleriyle bizleri onurlandıran misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
24 Temmuz 2024 Çarşamba 26 39Sıcak
25 Temmuz 2024 Perşembe 24 39Çok Bulutlu
26 Temmuz 2024 Cuma 24 36Parçalı Bulutlu
27 Temmuz 2024 Cumartesi 21 35Sıcak
28 Temmuz 2024 Pazar 24 39Sıcak