REKLAMI GEÇ

Büyükşehir genç girişimci yetiştiriyor

Büyükşehir genç girişimci yetiştiriyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliği ile 50 gence “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” verildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Mart 2017 Pazar, 11:47

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliğiyle gençlere “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” verildi.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlayan 50 genç Kent Konseyinde düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. Sertifika törenine Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Denizli KOSGEB Müdürü Mahmut Oğuz Kılınç, Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Şeniz Yılmaz, Kişisel ve Kurumsal Danışman Özcan Torbalı ve girişimcili eğitimi alan gençler katıldı. Denizli KOSGEB Müdürü Mahmut Oğuz Kılınç, “Bizler KOSGEB olarak yatırım yapmak isteyen gençlerimize desteğimizi sürdüreceğiz. Bu kurs içinde Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyine teşekkür ediyorum. Bu aldığınız eğitimin sizlere faydalı olmasını temenni ediyorum” dedi.

“BU EĞİTİMLE BİR ADIM ÖNDESİNİZ”
Kent Konseyinin, sürekli faaliyette olduğunu ve her zaman kapısı açık olan bir yer olduğunu belirten Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, “Ben sizlerin bu eğitimden sonrada buraya sık sık gelmesini istiyorum. Bu eğitim maratonu da hepinize hayırlı olmasını diliyorum. Bu eğitimi alanlar eşdeğerlerine göre hayata bir adım önde başlayacaklar. İşinizi kurarken ve hayatınızı planlarken çok faydasını göreceksiniz” dedi.

“PROJE PAYDAŞLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, “Hayata genel olarak baktığımızda da hem pratikte öğrendiklerimizi hem teoride öğrendiklerimizi gerçek yaşamda a uygulayabiliyorsak ayakları yere basar hale getirebiliyorsak başarılı oluyoruz. Bunun yanında teknolojiyi yakından takip edebilmek; zamanı, sağlığı, diğer insanlarla iletişimi iyi kullanabilmek ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilmek de başarıya giden yolda sizlerin olmazsa olmazı olacaktır. Ben inanıyorum ki sizler, hayatta başarılı olmanın yollarını burada aldığını eğitimle öğrendiniz. Biz Kent Konseyi olarak KOSGEB’le bir protokol imzaladık. Ben bu süreçte bizlerle birlikte olan KOSGEB Müdürü Mahmut Oğuz Kılınç’a eğitmenimize ve siz katılımcı gençlere teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi alan gençlere sertifikaları verildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
22 Haziran 2024 Cumartesi 25 41Sıcak
23 Haziran 2024 Pazar 25 42Sıcak
24 Haziran 2024 Pazartesi 26 43Sıcak
25 Haziran 2024 Salı 26 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 43Sıcak