REKLAMI GEÇ

Denizli Cumhuriyet konserine akın etti

Denizli Cumhuriyet konserine akın etti

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Denizli halkını ünlü sanatçı Emre Aydın ile buluşturdu. Denizlililerin 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’na akın ettiği konserde Cumhuriyet coşkusu doyasıya yaşandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Ekim 2018 Salı, 11:08

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Emre Aydın konseri düzenledi.

15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda düzenlenen konser alanını saatler öncesinden dolduran Denizlililer konsere yoğun ilgi gösterdi.

Denizlililerin akın ettiği konserde sahne alan Emre Aydın birbirinden güzel şarkılarını Denizlililer için söyledi. Vatandaşların yoğun sevgi gösterisi altında şarkılarını hep bir ağızdan söyleyen Emre Aydın, böylesi özel bir günde kendisini Denizlililerle buluşturan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti.

Sanatçı Aydın’a Denizli horozu figürü bulunan plaket veren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli halkının Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

“HEP BERABER SAHİP ÇIKACAĞIZ”
Başkan Osman Zolan, “95 yıl önce bugün cumhuriyetimiz ilan edildi. O güne gelinceye kadar ecdadımız canını ve kanını bu toprağa verdi. İşte o mücadele sonucunda zafere ulaştık. Başta cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimizi, kahramanlarımızı ve gazilerimizi şükran, rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

“Cumhuriyetimize, vatanımıza, bayrağımıza, devletimize hep beraber sahip çıkacağız” diyen Başkan Osman Zolan, şöyle konuştu:

“Cumhuriyetimizin yüzün yılı 2023’te muasır medeniyet seviyesinin üzerine hep beraber kavuşacağız. Yarınımız bugünden daha güzel olsun. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Cumhuriyetimiz yaşasın, 95. yılımız kutlu olsun. Sizlerin bu inancı, sadakati olduğu sürece şehitlerimiz ölmez, vatanımız bölünmez.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Nisan 2024 Pazar 12 28Az Bulutlu
15 Nisan 2024 Pazartesi 13 29Sisli
16 Nisan 2024 Salı 14 31Sisli
17 Nisan 2024 Çarşamba 14 29Parçalı Bulutlu
18 Nisan 2024 Perşembe 12 28Çok Bulutlu