REKLAMI GEÇ

“Türk Milleti şehitlerini asla unutmayacak”

“Türk Milleti şehitlerini asla unutmayacak”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Mardin’in Nusaybin İlçesi kırsalında sürdürülen operasyonda şehit düşen Denizlili Uzman Çavuş Muhammet Arıkan içi taziye mesajı yayımladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Eylül 2017 Pazartesi, 16:27

Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde terör örgütü PKK’ya yönelik devam eden operasyonlarda şehit düşen Denizlili Uzman Çavuş Muhammet Arıkan için taziye mesajı yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Türk milletine başsağlığı diledi.

Türk milletinin şehit ve gazilerini asla unutmayacağını vurgulayan Başkan Zolan, “Ülkemizi, milletimizi, devletimizi bölmek isteyen bu hainler emellerine asla ulaşamayacak. Bu hainler şunu bilsinler ki biz bugün millet olarak birbirimize daha çok kenetlendik. Geçmişte nasıl bu topraklar üzerinde emeli olanlar bunun bedelini en ağır şekilde ödediyse bugünde Türkiye üzerinde kötü emelleri olanlar bunun bedelini en ağır şekilde ödeyecektir” dedi.

Türkiye’nin hiçbir ülke ile kıyaslanmaması gerektiğini kaydeden Başkan Osman Zolan, “Ülkemizi kirli tuzaklara düşürmek isteyenlerin tuzağına asla düşmeyeceğiz. Ve kimsenin ülkemizi bölmesine izin vermeyeceğiz. Çünkü bu toprakların bedeli kanla ödenmiştir. Bu topraklar, vatanı için canını hiçe sayan yiğitlerin toprağıdır” dedi.

“Ülkesi için şehit düşen kahramanımız Uzman Çavuş Muhammet Arıkan’ın emaneti bizim emanetimizdir” diyen Başkan Osman Zolan, şunları kaydetti: “Güvenlik güçlerimiz milletimizin desteğiyle hainlere bu ülkeyi dar etmeye devam edecek ve bu mücadelede mutlaka muzaffer olacaktır. Bu vesile ile şehidimiz Uzman Çavuş Muhammet Arıkan’a Allah’tan rahmet ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne, Denizlimize ve yüce Türk milletine başsağlığı diliyorum.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Temmuz 2024 Salı 24 39Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 26 40Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 40Sıcak
19 Temmuz 2024 Cuma 26 41Sıcak
20 Temmuz 2024 Cumartesi 25 42Sıcak