REKLAMI GEÇ

Denizli trafiğinde her gün aynı çile

Denizli trafiğinde her gün aynı çile

Denizli trafiği her geçen gün biraz daha içinden çıkılmaz hal alıyor. Araç sayısının en fazla olduğu iller arasında yer alan Denizli’de, birçok cadde ve bulvarda yüzlerce metre araç kuyruğu oluşuyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Mayıs 2016 Çarşamba, 12:46

Kentte her gün trafiğe çıkan yeni araçlar, bir türlü çözümlenemeyen otopark problemi ve benzeri nedenler, kent trafiğini giderek arap saçına döndürüyor. Sabah ve akşam saatlerinde artan yoğunluk nedeniyle sürücüler, her gün aynı stresi yaşıyor.

denizli-askeri-saha-yolu-trafi-cilesi-1

ASKERİ SAHA YOLU
Açılmasıyla birlikte Dumlupınar ve Fatih caddeleri ile 29 Ekim Bulvarı’ndaki trafik yoğunluğunu önemli ölçüde azaltan Askeri Saha Yolu, son günlerde uzayıp giden araç kuyruklarıyla dikkati çekiyor. Servergazi ve Yenişehir tarafından gelen sürücülerin kullandığı bu yolda, özellikle sabah saatlerinde araç kuyruğu uzadıkça uzuyor. Taşıt kuyruğu zaman zaman zırhlı araçların geçişi için yapılan köprünün bulunduğu bölgeyi bile geçiyor.

denizli-askeri-saha-yolu-trafi-cilesi-2

DİĞER CADDELER DE FARKLI DEĞİL
Askeri Saha Yolu’ndaki trafik çilesi, birçok cadde ve bulvarda da her gün sabah ve akşam saatlerinde yaşanıyor. İzmir, Fevzi Çakmak ve Ankara bulvarları ile İkinci Ticari Yol, İstasyon ve Kayalık Caddesi’nde öfke ile klakson sesleri birbirine karışıyor.

Yorumlar

Bakış Açısı   -  Bağlantı 19 Mayıs 2016, 10:54

Küçücük şehirde trafik sıkıntısı sadece görgüsüzlüktür, şehrin yönetilememesidir. Rant ile uğraşmaktan şehrin sorunlarını çözemeyen bir AKP yönetimi vardır.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
16 Haziran 2024 Pazar 20 39Sıcak
17 Haziran 2024 Pazartesi 22 40Sıcak
18 Haziran 2024 Salı 23 41Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
19 Haziran 2024 Çarşamba 23 41Sıcak
20 Haziran 2024 Perşembe 24 41Sıcak