REKLAMI GEÇ

Vali Altıparmak, Denizli ile vedalaşıp Ankara’ya gitti

Vali Altıparmak, Denizli ile vedalaşıp Ankara’ya gitti

Haziran ayındaki Valiler Kararnamesi ile merkeze atanan Vali Ahmet Altıparmak, bugün kentten ayrıldı. Altıparmak, “Hakkını helal et Denizli” dedi.

Ferah Işık / DENİZLİHABER / 4 Temmuz 2017 Salı, 12:39

21 Haziran’da yayınlanan Valiler Kararnamesi ile 20 ilin valisi merkeze alındı, 20 ile yeni vali atanıp, 19 il valisinin ise yeri değiştirildi. Merkeze alınan valilerden Denizli Valisi Ahmet Altıparmak, bugün saat 12.15’te Denizli’den makam otomobiliyle ayrıldı.

Ahmet Altıparmak’ı Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti Milletvekili Şahin Tin, Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert, ilçe belediye başkanları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, daire müdürleri, kent protokolü ve valilik çalışanları uğurladı.

ZOLAN YANINDA GİTTİ
Büyükşehir’in Başkanı Osman Zolan, Vali Altıparmak’a refakat etti ve onunla birlikte aynı otomobilde gitti. Altıparmak, yola çıkmadan saniyeler önce, “Herkes hakkını helal etsin. Hakkını helal et Denizli. Basın mensuplarına da desteklerinden ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

ŞAKAKTAKİ YARA İZİ
Şakağındaki bandaj dikkat çeken Altıparmak, soru üzerine; “Herhangi bir kaza geçirmedim. Şakağımda yara vardı, yarayı temizlettim. Merak edilecek bir durum yok” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Temmuz 2024 Pazar 22 38Sıcak
15 Temmuz 2024 Pazartesi 24 39Sıcak
16 Temmuz 2024 Salı 25 40Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 41Sıcak