REKLAMI GEÇ

Evci’den Başkan Zolan’a ziyaret

Evci’den Başkan Zolan’a ziyaret

Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Denizli Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci ve beraberindeki heyeti kabul eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi’nin vergide de örnek olduğunu söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Şubat 2016 Salı, 15:30

Denizli Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci ve beraberindeki heyet Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarete, Denizli Vergi Dairesi Grup Müdürleri Yusuf Malkoç, Mustafa Çoban ve Fatih Erdoğan ile İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa Alagöz ve Saraylar Vergi Dairesi Müdürü Özgür Bozkurt da katıldı.

vergi-dairesi-buyuksehir-ic

Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, ziyarette yaptığı konuşmada, her yıl Vergi Haftası kapsamında vergi bilincinin etkili bir biçimde vatandaşlara aktarılması için çeşitli etkinlikler düzenlediklerini söyledi. Vergi Haftası’nda toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelerek, çeşitli ziyaretler gerçekleştireceklerini kaydeden Evci, desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti.

VERGİ BİLİNCİ ARTIYOR
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, Vergi Haftası’nı kutlayarak, toplumda vergi bilincinin oluşturulması için yapılan çalışmaların önemine dikkat çekti. Son yıllarda vergi bilincinin giderek arttığına değinen Başkan Zolan, toplanan vergilerin vatandaşlara hizmet olarak geri döndüğünü kaydetti.

Başkan Zolan, ziyaretlerinden dolayı Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci ve beraberindekilere teşekkür etti. Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, ziyaretin sonunda Başkan Zolan’ın yakasına 27. Vergi Haftası kokartı taktı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
22 Haziran 2024 Cumartesi 25 41Sıcak
23 Haziran 2024 Pazar 25 42Sıcak
24 Haziran 2024 Pazartesi 26 43Sıcak
25 Haziran 2024 Salı 26 43Sıcak
26 Haziran 2024 Çarşamba 25 43Sıcak