REKLAMI GEÇ

Zeybek Köprülü Kavşağı tamamlandı

Zeybek Köprülü Kavşağı tamamlandı

Denizli trafiğinde önemli bir rahatlatma yaratacak olan Zeybek Köprülü Kavşağı tamamlandı. 8 Şubat Çarşamba gününden itibaren Denizli-Ankara Karayolu ulaşımı yeni köprülü kavşaktan sağlanacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Şubat 2017 Salı, 14:37

Denizli’de yaşanan trafik sorununu çözmek için yol, köprü, kavşaklar, alt ve üst geçit gibi ulaşım alanında seferberlik başlatan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 08 Şubat Çarşamba gününden itibaren Denizli-Ankara Karayolu ulaşımının yeni köprülü kavşaktan sağlanacağını söyledi.

Trafik kazalarının önüne geçerek olası can ve mal kayıplarını engelleyecek proje ile Denizli-Ankara Yolu üzerindeki bekleme süresi ortadan kaldırılarak, zamandan ve yakıttan büyük tasarruf sağlanacak.

“ULAŞIM SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR”
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Zeybek Kavşağı’ndaki yeni köprülü kavşak projesini hizmete açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Kavşağın bölgede yaşanan trafik kazası ve trafik yoğunluğunu ortadan kaldıracağını ifade eden Başkan Zolan, geçen yıl başlattıkları ulaşım seferberliğinin emin adımlarla devam ettiğini ifade etti. “Bugüne kadar, ‘Yarına bir fazla eser nasıl bırakırız?’hep bunun gayreti içerisinde olduk, bundan sonra da aynı hedef ile Denizlimiz için çalışmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Zolan, “Şükürler olsun Denizlimiz için çok önemli bir projeyi daha tamamlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güzelliklerimizi birlikte inşa etmeye devam edeceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
14 Temmuz 2024 Pazar 22 38Sıcak
15 Temmuz 2024 Pazartesi 24 39Sıcak
16 Temmuz 2024 Salı 25 40Sıcak
17 Temmuz 2024 Çarşamba 25 41Sıcak
18 Temmuz 2024 Perşembe 25 41Sıcak