REKLAMI GEÇ

Denizli’de Fatih Erkoç rüzgarı esti

Denizli’de Fatih Erkoç rüzgarı esti

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayına özel düzenlediği etkinlikler kapsamında Türk Müziğinin usta ve sevilen ismi Fatih ErkoçDenizlililerle buluştu. Binlerce vatandaşın katıldığı konserde usta sanatçı Fatih Erkoç Denizlililere unutulmaz bir akşam yaşattı.  Etkinlikler kapsamında bu akşam da Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Kent Orkestrası, Barış Manço şarkıları konseri ile sahne alacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Mart 2024 Cumartesi, 13:53

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayına özel hazırladığı programlar tüm hızıyla devam ederken, dün akşam Türk Müziğinin usta ve sevilen ismi Fatih Erkoç Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde Denizlililerle buluştu. Programa Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konserde sahne alan usta sanatçı Fatih Erkoç programa katılanlara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı. Gecede Türk müziğinin efsane ismi Fatih Erkoç en güzel parçalarını Denizlililer için söylerken, vatandaşlar da sanatçının tüm şarkılarına hep bir ağızdan coşku içerisinde eşlik etti. Konsere katılanların unutulmaz bir gece yaşadığı programın sonunda Başkan Osman Zolan, burada yaptığı konuşmada davetlerine icabet eden hemşehrilerine ve sevilen sanatçı Fatih Erkoç’a teşekkür ederek, Denizli’nin simgesi horoz figürlü bir kaide verdi.

Bu akşam Barış Manço Şarkıları seslendirilecek

Öte yandan ramazan etkinlikleri kapsamında birbirinden özel programlar devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’ndebu akşam saat 21.30’da da Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Kent Orkestrası’nın düzenleyeceği Barış Manço şarkıları konseri ile ramazan programları devam edecek. Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı programlarına tüm Denizlililerin davetli olduğu belirtildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
21 Nisan 2024 Pazar 9 25Çok Bulutlu
22 Nisan 2024 Pazartesi 11 28Çok Bulutlu
23 Nisan 2024 Salı 15 33Çok Bulutlu
24 Nisan 2024 Çarşamba 18 35Çok Bulutlu
25 Nisan 2024 Perşembe 16 28Az Bulutlu