REKLAMI GEÇ

Burası TEM otoyolu değil Denizli

Burası TEM otoyolu değil Denizli

Denizli’de hızla artan motorlu taşıt sayısının yanı sıra, kamyon ve benzeri ağır tonajlı araçların da kent merkezinden geçmesi, Ankara Bulvarı başta olmak üzere kentin birçok noktasında trafiğin içinden çıkılmaz bir hal almasına yol açıyor. Ankara Bulvarı’ndaki sabah ve akşam trafiği sürücülere “burası TEM Otoyolu’ndan farksız” dedirtiyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Aralık 2015 Cumartesi, 17:10

Denizli’de 350 bin dolayında olan motorlu taşıt sayısı, kent trafiğini giderek daha çok zorluyor. Sabah saatlerinde Organize Sanayi Bölgesi’ne gitmek üzere servis araçlarının trafiğe çıkmasıyla başlayan çile, okul servis araçları ve toplu ulaşım araçlarının seferlere başlaması, bunlara özel otomobillerinde de eklenmesiyle tam bir eziyete dönüşüyor.

ORGANİZE YOLU ÇİLE DOLU
Fevzi Çakmak ve Ankara bulvarlarında sabah gidiş, akşam da dönüş güzergahlarında taşıt kuyrukları uzadıkça uzuyor. Çoğu zaman Zeybek ile Üçgen kavşakları arasında araçlar adeta metre metre ilerliyor.

TAŞIT KUYRUĞU UZADIKÇA UZUYOR
İzmir Bulvarı’nda ise, Bakırlı’daki Zafer Katrancı Köprülüğü Kavşağı’ndan sonra yoğunlaşan trafik, Sümer Kavşağına gelindiğinde içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Benzeri yoğunluk İstasyon ve Atatürk caddelerinde de yaşanıyor.

TEM OTOYOLUNU ARATMAYAN GÖRÜNTÜLER
Ankara ve İzmir bulvarlarında sabah ve akşam saatlerinde artan taşıt yoğunluğuna zaman zaman kazaların da eklenmesi sıkışıklığı daha da artırırken, sürücüler isyanını “Burası TEM Otoyolu mu?” diye sorarak dile getiriyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

DenizliSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
19 Haziran 2024 Çarşamba 24 40Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
20 Haziran 2024 Perşembe 24 42Sıcak
21 Haziran 2024 Cuma 24 42Sıcak
22 Haziran 2024 Cumartesi 24 41Sıcak
23 Haziran 2024 Pazar 25 43Sıcak